8: 2

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Делегату цього поєдинку довелося двічі переривати швидке зачитування складів команд, доки Роман Дмоховський з «Вікторії» оформляв блискавичний «дубль» у ворота суперників. Цікаво, що свій перший м’яч п’ятий номер луцької команди забив якраз у момент оголошення свого імені. Як не старалися «хлібороби», сили на майданчику були нерівними, і навіть старання Богдана Веремка, який перевірив на міцність поперечину воріт «Вікторії», не вистачало для забитого гола. Голи Віталія Тележинського та Андрія Савчука підбили підсумок першого тайму та додали сумнівів у потребі проведення другого – 4:0.

Після перерви той-таки Тележинський разом з Ігорем Прудніковим добряче погралися у карній зоні суперників та зусиллями останнього збільшили рахунок у матчі. «Кромський!», - підказувала прізвище партнера по команді лава запасних «Вікторії» делегату матчу після того, як Віталій забив шостий гол у ворота «Теремно-хліба». До честі «червоно-жовтих», навіть з двома запасними та без номінального голкіпера вони не просто дограли матч, а й двічі розписалися у воротах суперника зусиллями Назарія Лича та Ігора Ревчука. Утім, фінальна крапка у виконанні господарів майданчика зафіксувала їх третю перемогу в кваліфікаційному раунді та впевнений прохід до Першої ліги (хоча у попередньому сезоні ця команда грала у «вишці»). Бойовий та незламний «Теремно-хліб» гратиме у Другій лізі.