:
6

Бас Назарій, Хомич Анатолій, Смірнов Василь

Джафарова О./Тучкевич А.

Останній фінальний поєдинок для визначення абсолютного чемпіона ліги між цими командами був дуже цікавий та драматичний. Господарі вміло контролювали м’яч, стараючись розіграти до вірного, а гості всіма силами йшли вперед, покладаючись на індивідуальну майстерність гравців. У складі гостей ключовою фігурою був Василь Шишка, який у середині першої половини зробив чудовий рейд до воріт суперника та обігравши воротаря відкрив рахунок у цьому поєдинку. На девятій хвилині його одноклубник Сергій Примачок міг подвоїти рахунок у зустрічі, але не зміг переграти голкіпера суперників. Вже у наступній атаці таку змогу мав «топільчанин» Андрій Сасовський, але після його гарматного пострілу «шкіряний» просвистів у сантиметрі над поперечкою. За хвилину до завершення тайму швидкий та енергійний Олег Кодлубай, пройшовши двох опонентів, віддав чудовий простріл на дальню стійку, де в дотик Василь Деркач забиває «селект» та зрівнює рахунок 1:1, з яким команди пішли на відпочинок.

У другій половині поєдинку на майданчику точилась жорстка боротьба. В середині тайму чудову атаку проводять господарі, в якій у ролі асистента класно зіграв Олег Кодлубай віддавши на пусті Петру Семенчуку, який вивів свою команду вперед. А далі почалось саме цікаве: знову швидкий Олег Кодлубай прокинув голкіпера, який грубо зіграв проти нього та був вилучений арбітром зустрічі, а його одноклубник Андрій Хомич з лавки запасних побіг до арбітра висловлювати своє невдоволення, і перед собою також побачив «червону». Вміло розігравши штрафний, Петро Семенчук оформляє «дубль» та збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після пропущеного гості пішли у ва-банк граючи з п’ятим польовим, та були за це покарані голом від ключової фігури поєдинку Олегом Кодлубаєм, який поставив остаточний рахунок матчу 4:1. Перемога команди ФК «Топільно», яка здобула звання абсолютного чемпіона ліги.