1/4

Кубок Мрії, Майданчик ПАРКЕТ
61: 15

Джаварова О./Голоскоков С.

Перший тайм добігав закінчення, а рахунок так і не був відкритий. Команди-суперниці з огляду на кубковий характер поєдинку в першу чергу замислювалися про захист власних воріт. «Одногрупники» з Четвертої ліги не поспішали форсувати події та проводили повільні позиційні атаки, аж доки Ігор Єпіфанов з Острожця таки не створив гольову подію. Тривала 13 хвилина матчу і тайм закінчився.

Після відновлення гри між сусідами по турнірній таблиці кубкове протистояння тривало 7 хвилин до моменту, як рахунок став нічійним після голу Олександра Ляскевича. Подальші події на майданчику тривали у режимі очікування серії післяматчевих пенальті, хоча моменти для взяття воріт були в обох колективів.

А долю шестиметрових ударів, що тривали доволі довго, визначила помилка гравця «Острожця». В підсумку 6:5 на користь клубу «Огго Тім», який крокує до півфіналу.