4: 0

Онищук Юліана / Зварич Ярослав

Окрасою недільного вечора у 2-му боксі став матч  «Модерн-Експо» та «Сахарадо». Одні із фаворитів, які показували досить непоганий футзал. Багато боротьби, що переходила у небезпечну гру з обох сторін. Вже на 14-й   хвилині першого тайму у «Сахарадо» було 5-ть фолів, і згодом черговий фол гостей. Біля м’яча Андрій В’юник, який не реалізовує 10-ти метровий удар. Проте вже через хвилину його напарник по команді Анрій Мединський спромігся відкрити рахунок у матчі. Боротьба і ще раз боротьба і черговий фол від «Сахарадо». У м’яча знову Андрій В’юник, який знову не реалізовує 10-ти метровий удар 1:0 по перерві на користь «Модерн-Експо».

У другому таймі «господарі» налаштувались на кращий лад та перехопили всі намагання суперника в матчі. Дубль Андрія Мединського та бажаний дубль Андрія В’юника. Рахунок на табло 4:0 за «Модерн-Експо»