Сезон

2016-2017
2017-2018

Чемпіонат Волині: Кваліфікація

Календар Бомбардири Картки Таблиці
По турам

3 Тур Група В Центральний майданчик 1 1
3 Тур Група G Центральний майданчик 6 1
3 Тур Група H Центральний майданчик 3 1
3 Тур Група А Центральний майданчик 6 2
3 Тур Група C Центральний майданчик 1 4
3 Тур Група В Центральний майданчик 3 6
3 Тур Група А Центральний майданчик 1 4
3 Тур Група F Центральний майданчик 7 3
3 Тур Група H Центральний майданчик 1 4

3 Тур Група Е Центральний майданчик 2 3
3 Тур Група В Центральний майданчик 8 2
3 Тур Група В Центральний майданчик 6 2
3 Тур Група F Перший майданчик 3 5
3 Тур Група D Центральний майданчик 3 2
3 Тур Група F Центральний майданчик 1 1
3 Тур Група Е Центральний майданчик 3 2
3 Тур Група C Перший майданчик 4 4
3 Тур Група G Центральний майданчик 2 8
3 Тур Група C Центральний майданчик 7 1
3 Тур Група C Центральний майданчик 11 3
3 Тур Група H Центральний майданчик 4 2

2 Тур Група H Центральний майданчик 2 2

2 Тур Група G Центральний майданчик 2 5
2 Тур Група А Центральний майданчик 4 6
2 Тур Група В Центральний майданчик 5 1
2 Тур Група А Центральний майданчик 5 3
2 Тур Група В Центральний майданчик 7 2

1 Тур Група D Центральний майданчик 4 4
1 Тур Група F Центральний майданчик 4 1
1 Тур Група H Центральний майданчик 3 2
1 Тур Група C Центральний майданчик 6 0
1 Тур Група В Центральний майданчик 2 1
1 Тур Група В Центральний майданчик 3 1
1 Тур Група H Центральний майданчик 5 2
1 Тур Група H Центральний майданчик 7 1

1 Тур Група G Центральний майданчик 1 5
1 Тур Група D Центральний майданчик 2 3
1 Тур Група А Центральний майданчик 7 5
1 Тур Група А Центральний майданчик 3 2
1 Тур Група G Центральний майданчик 3 3
1 Тур Група C Центральний майданчик 4 3
1 Тур Група C Центральний майданчик 2 6
1 Тур Група Е Центральний майданчик 4 5

Група H. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Лучеськ3201 12 : 756
Приват3003 4 : 19-150
Козаки3300 17 : 4139
Шігірюм3102 8 : 11-33

Група G. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Ярд3003 4 : 16-120
Торчин3102 7 : 523
Атлетік Цумань3201 11 : 746
ФК Рятівник3300 12 : 669

Група F. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
ФК Олика3300 18 : 7119
ФК Луцьк3102 11 : 16-53
Луцьктепло3111 10 : 11-14
HUDSON3012 5 : 10-51

Група Е. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Фіміам3102 18 : 1083
Сахарадо3201 17 : 1346
Модерн-Експо3300 17 : 6119
Tatrafan Film3003 11 : 34-230

Група D. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
WEST SIDE3012 8 : 16-81
Юність Переспа3111 15 : 1504
Нововолинськ TTI3210 23 : 10137
Юність Млинів3111 13 : 18-54

Група C. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Колос-23102 15 : 18-33
Штурм3111 11 : 1014
Топільно3300 19 : 6139
Мілан3012 7 : 18-111

Група В. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Волиньсталь3003 7 : 18-110
Вотранс-23210 13 : 587
Забіяка3201 17 : 1076
Любарт3111 7 : 11-44

Група А. ВОХ №2

КомандаІВНПМ`ячівРО
Бережанка3201 34 : 10246
Дідичі3003 6 : 43-370
Метеор3300 28 : 6229
Хорлупи3102 12 : 21-93

Група H. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Вілія Млинів3111 6 : 8-24
Дже Рост3111 7 : 614
Вілія Луцьк3210 11 : 567
Neris-Авангард3012 3 : 8-51

Група G. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Волиньагротех3210 19 : 3167
Надія-23210 14 : 777
Камаз-Агро Острожець3102 9 : 10-13
ФК Мар’янівка3003 6 : 28-220

Група F. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Шанс-Авто3210 8 : 177
Вікторія Луцьк3201 7 : 8-16
Атлетик3111 7 : 524
ФК Зимне3003 4 : 12-80

Група Е. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Ковель-Волинь3300 18 : 5139
Олімпія3102 9 : 15-63
Колос3003 8 : 14-60
Екоресурси Колки3201 9 : 10-16

Група D. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Володимирівка Ветеран3003 3 : 12-90
Динамо3111 11 : 744
ЛСТМ3210 11 : 747
Камаз-Агро ПАККО3120 9 : 815

Група C. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Надія3300 23 : 7169
Агропродукт3201 9 : 636
Бренд Груп3102 8 : 9-13
Олімп3003 4 : 22-180

Група В. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Торпедо3300 14 : 4109
Теремно Хліб3102 9 : 13-43
Кураж3201 11 : 926
Агромат3003 5 : 13-80

Група А. ВОХ №1

КомандаІВНПМ`ячівРО
Вотранс3300 14 : 779
Нова Лінія3201 12 : 846
Мідас3102 13 : 17-43
Стелла3003 9 : 16-70

Група F

11 5 3 2 1

Група В

11 4 3 2 1

Група C

10 5 4 3 2 1

Група А

8 7 6 5 4 3 2 1

Група Е

7 6 5 4 3 2 1

Група G

6 5 3 2 1

Група H

6 4 3 2 1

Група D

6 5 4 3 2 1

2 1