13: 0

Онищук Юл./Корпош Р.

Протистояння команд «Волиньагротех» - «Мар’янівка» уболівальниками розглядалося як десерт. Підопічні Сергія Манери завжди видають матчі для публіки – так вийшло і цього разу. Вже перший удар по воротах відкрив рахунок – Андрій Полтавець знайшов шпарину у захисних редутах горохів чан 1:0. Агротехівці тримали м’яч і гру під своїм контролем та сипали голами у ворота суперника – 6:0 у першому таймі. «Мар’янівка» ж відповідала рідкими контратаками та круглий ніяк не йшов у ворота Василя Ярошика.

Другий тайм розпочався із прикрого пенальті у ворота червоно-білих, який чітко та холоднокровно реалізував Вадим Вознюк. Згодом підопічні Ігоря Заболотного почали відпрацьовувати різні ігрові схеми та напрацювання – в результаті своїх дій Андрій Полтавець оформив хет-трик, Роман Кузьмич, Роман Іваніцкій та Ігор Ніщик по дублю. При рахунку 10:0 представники горохівського регіону пішли із п’яти польовим, але дивідендів цей тактичний хід їм не приніс.