7: 2

Оніщук Юрій / Корпош Руслан

Стартова гра другого туру розпочалася із атак горохівського колективу, але голом несподівано відзначився Іван Радько, скориставшись мандражем у штрафній Юрія Фібіча – 1:0. За декілька хвилин Володимир Баденчук у своєму стилі розібрався із двома захисниками теремнівців і потужно пробив у ворота Сергія Іжика – 1:1. За хвилину «Кураж» провів класичну контратаку і Прик Сергій виводить червоних уперед, а Владислав Гладун робить на табло 3:1. «Теремно Хліб» зумів зібратися та дати достойну відсіч супернику, однак на 11-й хвилині Баденчук оформлює дубль своїм невідпорним ударом – 4:1.

Після перерви гра дещо вирівнялася і Владислав Малов скорочує відставання у матчі 2:4, однак, дальні удари куражівців були цього вечора грізною зброєю. Спочатку Ваолодимир Баденчук перевірив на міцність хрестовину воріт, а Дмитро Холодзіон таки потрапляє м’ячем у сітку – 5:2. У теремно не менш потужно часто пробивав Назар Лич, але його ударам бракувало влучності. А от «Кураж» таки добився свого зусиллями все тих же Владислава Гладуна та Дмитра Холодзіона, котрі оформили по дублю у цьому поєдинку.