2: 3

Трофімчук Р./Корпош Р.

Другий матч у цій групі видався більш інтригуючим… Обидві команди розпочали активно, але без особливих моментів. Цікаво, що «Атлетик» при двох голкіперах на лаві запасних, використовував у рамці свого багаторічного капітана Володимира Вакульчука. На 4-й хвилині Володимир Чайка потужно пробив із дальньої дистанції та заставив капітулювати Володимира. Смугасті зуміли оговтатися лише за 56 секунд до кінця першого тайму зусиллями Дмитра Герасимчука – 1:1 на перерву.

Друга половина гри розпочалася більш жваво – обидві команди діяли на зустрічних курсах, гостро, але обережно. На 20-й хвилині Андрій Ванічик підстеріг відскік після розіграшу кутового та влучно пробив – 2:1. «Вікторія» активізувалася та змусила Володимира Вакульвича зробити декілька ефектних сейвів. Напруга гри зростала і за дві хвилина до завершення матчу обидві команди висіли на п’яти фолах. За 30 секунд до завершення Максиму Максимчуку вдалося прийняти круглого та з розвороту зрівняти рахунок 2:2. «Атлетик» не хотів миритися із нічиєю та з усіх сил кинувся на суперника – надійно на лінії діяв Тарас Гринчишин. А за 11 секунд до кінця настала розв’язка матчу – атлетиківці, захопившись атакою, втратили пильність та загубили біля власних воріт Романа Москивча, котрому вдалося, здавалося, неможливе: прийняти м’яч та у падінні ножицями пробити через себе – 3:2.