4: 6

Оніщук Юрій / Корпош Руслан

Своя інтрига закрутилася у групі «А», вже другий ігровий день, коли грають фіолетові, виявляється найрезультативніший матч. Мідасівці на підйомі після перемоги над незручною «Стеллою», «Нова Лінія» ж навпаки на спаді після хорошого, але програного матчу «Вотрансу». Гра була живою… «Мідас» виглядав агресивніше, а біло-зелені призвичаювалися до суперника. Фіолетові пробили у штангу, а Артем Пашківський потужно і результативно – 1:0. Згодом Віталій Бабій сам розібрався із усіма – відібрав м’яч, обіграв суперника, пройшов по флангу і пробив точно у нижній кут Артема Данієляна – 2:0. Однак «Мідас» не даремно вважається таки тренерською командою – після настанов Юрія Павельчука хитрий розіграш вільного вдало реалізував Дмитро Рожко – 1:2.

Зі стартом другої половини гри Дмитро сам протягнув м’яч і потужно пробив Ярослава Рожківського – 2:2 інтрига. І тут розпочався безкомпромісний футзал – гравці чудово знають можливості один одного, манеру гри, сильні і слабі сторони, проте цього вечора це все було на іншому плані. Боротьба за кожен клаптик поля, індивідуальна майстерність у купі із командною роботою… наростили такі оберти, що де інде навіть глядачі не встигали за розвитком подій. Віталій Бабій знову обіграв пів-команди і вивів «Нову Лінію» уперед – 3:2. «Мідас» усіма силами тиснув на суперника, але вдало вибудуваний захист давав свою плоди. На виручку знову прийшов стандарт – Дмитро Рожко вдало реалізував штрафний удар – 3:3. На 22-й хвилині, здавалося Діма стає героєм – красиво прийнявши кулю з розвороту оформлює покер та на табло горять омріяні 4:3. Проти такого розкладу були лідери будівельного гіпермаркету – Віталій Бабій із дальньої дистанції оформлює хет-трик -4:4, за хвилину Віталік виграє верхову боротьбу і віддає гольову передачу на Олександра Фірка – 5:4. Шалені перегони на майданчику закінчуються неузгодженістю дій захисників «Мідаса» і Юрій Бояр ставить крапку у цій безкомпромісній боротьбі – 6:4. Не матч – видовище!