4: 0

Трофімчук Р./Корпош Р.

Матчі групи «F» розпочалися досить жваво. Протистояння між представниками Ковельського та Володимир-Волинського районів розгорілося не на жарт. Уже на першій хвилині вбивчий момент мав граючий президент «Зимного» Руслан Кротач, але його удару забракло влучності. Згодом ініціатива перейшла до рук, а точніше ніг «Шанс-Авто», проте вдало у «рамці» діяв Герман Улянюк. Гравці «Зимного» більше використовували контратаки, а Андрій Кирильчук інколи просто дивом не реалізовував вбивчі моменти, що створювали для нього партнери. Ковельчани ж навпаки – грали виважено та позиційно, контролюючи м’яч на всіх ділянках майданчика. Це і привело до першого взяття воріт Романом Бондарем, а згодом за хвилину і оформлення дублю. Володимирчани огризалися усіма силами і знову «шістка» з Зимного  не реалізовував стовідсоткові моменти, чим доводив до шаленства свого тренера. Із сиреною на перерву воротар зробив черговий із сейвів та зберіг рахунок на табло 0:2 на перерву.

Цікаве протистоянні із масою моментів продовжилося і у другій половині гри, проте обох команд підводила влучність. Голкіпер синіх крутився як білка у колесі, але на 18-й хвилині він нічне не зумів вдіяти із домашньою заготовкою ковельчан – Роман Бондар оформлює хет-трик. У «Зимного» було багато моментів скоротити відставання у матчі, але реалізація цього вечора ніяк не приходила, а тому за декілька секунд до закінчення матчу Олександр Сагаль встановив остаточні цифри на табло – 4:0