:
4

Попко Максим, Карпук Людмила, Хомич Олена

Оніщук Юрій / Карпош Руслан

Підопічні Анатолія Мищука виглядали у цьому поєдинку краще та зінраніше, проте «Агромат» вдало протистояв супернику завдяки злагодженим діям у захисті та карколомними сейвами від Юрія Фіщука. Але на восьмій хвилині навіть він нічого не зумів вдіяти із Петром Шелестом, котрого захист просто загубив у власному штрафному майданчику при розіграші кутового. А за хвилину до завершення тайму захисники проґавили забігання колишнього партнера по команда Івана Мартинюка, котрий елегантно перекинув голкіпера – 2:0.

Друга половина гри була рівною, однак досвід «Торпедо» дався в знаки – Тарас Бондарчук засвітив на табло 3:0, після чого агроматівці, були трохи дещо деморалізовані. Однак моменти для взяття воріт суперника були, але реалізація у таких матчах має велику роль, а її не було. На 23-й хвилині Павло Котур таки зіграв класичного стовпа – красиво прийняв та пробив із розвороту – 1:3. Та останнє слово було за гравцями «Торпедо» - спочатку Тарас Бондарчук розібрався із захистом і з голкіпером, а з фінальною сиреною Володимир Майструк вбив круглого з метра після прострілу своїх партнерів – 5:1.