5: 3

Оніщук Юрій / Корпош Руслан

Команди свій другий матч розпочали досить активно, Олександру Неделюку вже на початку тайму навіть довелося зупиняти суперника ціною жовтої картки. «Стелла» проти сильнішого суперника виглядала досить грізно та нахабно і створювала багато роботи досвідченому Юрію Волошину. На шостій хвилині фартовими виявилися ворота команди Миколи Бондарєва: удар – голкіпер, удар – гравець, ще удар – штанга! А згодом і перекладина зіграла за підопічних Віталія Міщука, коли красивий парашут запустив гравець «Вотрансу». Та на останній хвилині тайму розіграш першого фолу привів до удару Павла Рибковського, який був настільки точним і потужним, що не допомогло ніщо – 1:0.

Із початком другої половини гри «Стелла» дещо втратила концентрацію і Олександр Назарук закотив м’яч у пусті ворота. Та у наступній же атаці Костянтин Баранович таки пробив Юрія Волошина – 1:2. Та знову прикра обрізка у центрі поля привела до голу синіх – Артур Волошин закотив круглого у беззахисні ворота 3:1. На 18-й хвилині Костянтин знову потужно пробив по воротах суперника і, за рішенням арбітра, шкіряний таки перетнув лінію – 2:3. Та досвід таки дався в знаки першим чемпіонам АМФВ – Олександр Курінов буквально за хвилину відновив гандикап у два м’яча, а індивідуальна майстерність іншого Олександра – Неделюка, привела цифр на табло 2:5. «Стелла» усіма  силапи продувала дати гідну відповідь супернику, але спромоглася лише на гол Костянтина Барановича, котрий оформив хет-трик.