5: 2

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Після поразки в першому матчі чемпіона Регулярного чемпіонату очікувалося на реванш в другому протистоянні цих команд. Проте «Крошу» який набрав неабиякий хід мав іншу думку і вже на 1 хвилині матчу вийшов вперед, влучним ударом відзначився Велерій Криницький. Подальші події на майданчику були менш результативніші, проте атаки відбувалися в обох напрямках. В середині тайму ще одну результативну атаку вдалося організувати команді з Луцька, гол забив Олександр Кривина. Ситуація на майданчику закипала з кожною наступною секундою, наслідком того стали зароблені фоли обома командами. Як наслідок дві команди отримали можливість на дабл-пенальті , успішніший в цьому компоненті був Олег Бурець з «Крошу», але в проміжку між дабл-пенальті «ГранітБуд» зрівняв рахунок.

Другий тайм відбувався за похожим сценарієм лише з меншою кількістю фолів. Доволі велика кількість моментів була створена обома командами, але розв’язка наступила в самому вкінці коли фінішний спурт у виконанні «КрошуЛуцьк»вивів їх у фінал плей-оф, два голи «крошувців» оформив остаточний рахунок у матчі 5-2.