:
8

Герасимкін Василь,Мищук Анатолій, Літвінчук Леонід

Джаварова О./Голоскоков С.

Стосовно фаворита цього матчу двох думок не було: однозначно «Респект» вважався лідером і доводити цей тезис «поважні» почали з перших секунд. «Олімпійцям» же в свою чергу доводилося терпіти в обороні і вичікувати момент для контратаки. Не зважаючи на комбінаційні мережива «респектівців» «Олімп» стійко тримався та ще й Павло Кузьмін декілька разів загрожував воротам «Респекту», а Микола Маціюк взагалі виходив тет на тет з Андрієм Шевчуком, проте переграти його не зміг. Зрештою «олімпійці» змогли протриматися більш ніж десять хвилин чистого часу, а далі почалося: «відкоркував» ворота Андрі Концевича Іван Заліпа, а потім Віктор Сущ прикрим «поміж» збільшив рахунок на користь «Респекту». За рахунку 2:0 команди пішли на перепочинок. По перерві гарвці в блакитній формі продовжували домінувати на майданчику і вже за декілька хвилин Віктор Сущ оформив дубль, а Богдан Місюк зробив відрив надкомфортним.  Після того як було пропущено п’ятий гол «олімпійці» вирішили, що втрачати нічого і пішли вперед великими силами. Це далося взнаки і Роман Кравченко зумів рахунок «розмочити». Цей успіх окрилений «Олімп» намагався закріпити грою з п’ятим польовим, проте Валерій Івахненко у ролі воротаря не зміг врятувати команду від пропущеного. Не зуміли «олімпійці» скористатися і шансом у вигляд дабл-пенальті, заробленого на фолах суперника. Натомість як грати з п’ятим продемонстрували «респектівці», які змогли реалізувати «чисельну перевагу». В підсумку – прогнозована перемога «поважних».