2: 6

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Вищевказані команди ще не зустрічались між собою в офіційних турнірах під егідою АМФВ. На момент очного протистояння колективи набрали по 14 очок, тому в разі перемоги футзалісти обох команд мали велику спокусу стати лідером перед останнім туром. З перших хвилин зустрічі відчувалась більша зарядженість на гру у лавах номінальних гостей, зелені вмикались у відчайдушну боротьбу за кожен м’яч, а їх гравці не жаліли ні себе, ні суперника. Вже на 3-ій хв зустрічі Ігор Блажиєвський відкриває рахунок, пробивши сходу після розіграшу ауту. Дуже жорстко проходить гра, обидві команди багато фолять, але всередині тайму господарі зрівнюють рахунок, коли після удару Максима Вишневського воротар кумів відбив м’яч, але захисники не підстрахували Олександра Антипенкова і форвард салатових Петро Хитрий спокійно добив м’яч у сітку. Нічийний рахунок лише прибавив емоцій футзалістам обох команд, всі єдиноборства почали проходити в ще більш жорсткій боротьбі, а тому коли на табло висвічувалось  більше шести хвилин до перерви, то агроматівці вже напрацювали на 5 командних фолів. Ще за якусь хвилину вболівальники на трибунах спостерігали 2 дабл-пенальті у виконанні Кум і Ко. В той час, коли удар Андрія Скакуна кіпер господарів відбив, то удар Валентина Кривицького був бездоганним. А за хвилину до перерви все та ж 11-ка у складі кумів оформляє «дабл-дубль», забивши ще один 10-метровий штрафний удар. Вже в першій своїй атаці по перерві Андрій Скакун потужним пострілом з носка влучає під поперечку воріт Олександра Лещука, якому власні захисники завадили побачити момент удару. Мало що виходить в Агромата під час атак, запам’ятався лише небезпечний удар Антона Даценка, на який зреагував перший номер гостей, але на відмінну від першого тайму з добиванням в Олександра Мартинюка не склалось і він не влучив у ворота. В середині другого тайму Валентин Кривицький пройшов лівим флангом і технічно підсік м’яч на кіпером господарів, оформив свій хет-трик і фактично зняв питання про переможця двобою. За хвилину Дмитро Стоянович вшосте «запалює світло» за воротами Агромату, і лише на останній хвилині зустрічі Олександр Мартинюк встановлює кінцевий результат матчу, технічно прокинувши м’яч повз кіпера кумів. 6:2  - впевнена перемога кумівської команди.

Кращі гравці: Мартинюк Олександр - Кривицький Валентин