1: 1

Гайда Яна

Одразу «кидалось» в очі антропометричні дані і різниця в них між командами. Ініціативою з перших хвилин заволоділи дівчата , які виражено й грамотно будували свої атаки і розігрували мяч, проте прудкі лучани зловили Ладомир на швидкій контр-атаці й класний вихід 2 в 1 розіграли Бусько Олександр та Міскевич Володимир 1:0. Відповідь була швидкою. Ладомир з кутового розіграв чудову комбінацію в стилі нашої жіночої збірної і Вікторія Савкіна зрівняла рахунок у матчі та зірвала аплодисменти усіх вболівальників гри.  На жаль голів в цьому поєдинку глядачі більше не побачили, але 2 тайм видався дуже щедрим на класні атаки та моменти біля воріт обох команд , де Ладомир діяв більш впевнено і за рахунок досвіду створював небезпеку , а молодь Волині вибігали та комбінували у швидких контр-наступах. Варто відзначити обох голкіперів Кіндер Анну та Горбун Артема, які зробили чимало сейвів і впевнено діяли в рамці своїх воріт.