1: 9

Журибіда Віктор/Онищук Юрій

Підійшов час і для розв’язки трилеру у протистоянні «Динамо-2»  та «ЛСТМ» які посперечаються за путівку у фінал «абсолютки» у Вищій лізі. Коротенько про перший півфінальний матч. За тридцять секунд після стартового свистку динамівці повели у рахунку зусиллями Ігоря Шевельова та давали гідну відсіч супернику, відбиваючи їхні атаки. Але все  перевернулось з ніг на голову на 11 хвилині, коли біло-сині пропустили відразу три м’ячі протягом однієї хвилини. Під завісу першої половини зустрічі Ігор Махнюк збільшив гольовий доробок колективу 4:1. На що біло-сині відповіли влучним пострілом Владислава Мозоля 4:2. Саме з таким рахунком завершилась перша півфінальна зустріч та все найгостріше і водночас найсолодше залишили на другу гру. Динамівцям будь що потрібно йти вперед і забивати, а лстмівська молодь вміє на швидкості втікати в контри і буде цим користуватись сповна. Тепер конкретно до звітного поєдинку. В дебюті матчу динамівці відразу включились у гру і створили чимало проблем Роману Перлову – голкіпер «ЛСТМ», але він гідно витримав штурм суперника. Згодом «монтажники» перехопили ініціативу та стали дошкуляти своїми ударами голкіперу «Динамо-2» - Олегу Ворону. В одній з атак Тарас Кабанов в притаманному для себе стилі, обробивши передачу  від партнера реалізовує свій момент з перспективної позиції. Лік забитим голам пішов. Лідер динамівців – Ігор Шевельов сміливо пішов на двох опонентів та змусив їх порушувати правила на ньому, а зароблений штрафний удар поблизу воріт завжди небезпека. Сам заробив і сам реалізував, саме так вчинив Ігор Шевельов, потужно і низом відправив «кулястого» у сітку воріт. Безглузда помилка призвела до пропущеного голу у ворота біло-синіх. Поперечну передачу яку виконав один із гравців «Динамо-2» перехопив Михайло Зайчук та без вагань відправив «селект» у ворота. У стані динамівців розпочався внутрішня нервозність, через те що нічого не могли протиставити проти дій суперника, які грали на досвіді, що і призвело до чергового голу. Скориставшись непорозумінням оборонців і «кіпішем» у карному майданчику Тарас Кабанов збільшує гандикап та фактично знімає питання другого фіналіста «абсолютки» у Вищій лізі. У другому таймі «будівельники» розійшлись не на жарт та назабивали ще  шість без відповідних голів на будь який смак. Спочатку моторний Михайло Зайчук після розіграшу кутового потужно пробив у ближню дев’ятку повз руки голкіпера. Вкотре відзначився найкращий бомбардир «ЛСТМ» Тарас Кабанов, розібравшись з опонентом спокійно закотив «шкіряного» повз зніяковілого голкіпера. А авантюра з п’ятим польовим у виконанні «дублерів» провалилась не розпочавшись, отримавши відразу два швидких голи у порожні ворота.  Впевнена перемога «будівельників» відправляє їх у фінал, де їх уже очікує срібний призер «регулярки» Надія-2. Про яскравість майбутнього фіналу й годі говорити, адже імена суперників самі за себе говорять.

Кращі гравці: Шевельов Ігор – Зайчук Михайло