4: 1

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Впевнена перемога «БусМаркета» у першій грі з рахунком 4:1 практично забезпечувала їм вихід до фіналу п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату за абсолютне чемпіонство. До того ж гол Юрія Піддубного, який майстерно обіграв кіпера на замасі та направив кулястого в пусті ворота уже на 1 хв, підтвердив не лише статус фаворита, але іще більше розчистив «БусМаркету» шлях до фіналу. Заволодівши ініціативою з перших хвилин, «маркетологи» не проти нокаутувати суперника і у другій грі. Твердженням цього стала 5 хв, де комбінацію в один дотик розіграли Іван Корчук та Дмитро Федончук, де останній рахунок подвоює. Надалі територіальна перевага за господарями проглядається все більш помітною. Пов’язано це, мабуть, і з тим, що лава запасних у «Трейдерса» вдвічі коротша, аніж у суперника. Та до честі гостей попри втому у грі вони віддаються на повну, що зачасту призводить до фолів, яких у «Трейдерса» на 13 хв уже п’ять. Та незважаючи на такий перебіг подій, саме гості на останній хвилині могли скоротити переваги суперника до мінімуму, та нападник хибить метрів з двох, направивши кулястого повз стійку. Змінити рахунок у першому таймі могли і «маркетологи», але за перебір фолів дабл-пенальті не реалізовує Сергій Бондаренко, пробивши у воротаря.

Ще один шанс скоротити рахунок «Трейдерс» втрачає на початку другого тайму. Трьохходівка гостей на 16 хв завершується ударом у стійку. Немов отримавши друге дихання, номінальні гості у другому таймі гру вирівнюють. Та м’яч у ворота вперто не летить. На 22 хв знову стійка. А 25 хв уже фіксує п’ять фолів від «БусМаркета». Проте «БусМаркет» не лише фолить, але на 26 хв та на 27 хв ще й забиває – голи на рахунку Володимира Крупніка та Юрія Піддубного. Гру зроблено, і «БусМаркет» її дограє уже в якості переможця і практично двома ногами фіналіста. Навіть два дабл-пенальті в активі «Трейдерса» до пасиву записують Сергій Стернійчук та Артем Пашківський. А гол престижу за 33 секунди до кінця гри від Дмитра Козачука лише дублює результат першої гри сьогоднішніх суперників.

Кращі гравці: Іван Корчук – Сергій Стернійчук