:
5

Кірепко Анатолій/Журибіда Володимир/Максимов Дмитро

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці після третього туру зустрілись у четвертому. У «Колоса-2» на стартовому відрізку було шість очок, ФК «Рать» поки що не зазнавав поразок і на гру вийшов з сімома очками. До звітної гри ківерчани підійшли з певними проблемами, які відображались короткою лавою запасних – з одного гравця та відсутністю воротаря, позицію якого зайняв сам Юрій Ващук. Та, схоже, на перших хвилинах це не зовсім засмучувало номінальних господарів, і саме вони організовували перші атаки на ворота суперників. «Рать» задніх не пасла і відповідала своїми атаками, до яких підключався навіть воротар. Одну з таких наступальних дій гості провели на 4-й хвилині. Але під час завершальних дій футзалістів з «Раті» досвідчений Юрій Ващук, прочитавши комбінацію, зіграв на випередження і першим же дотиком до м’яча направив його в порожні ворота свого візаві, котрий необачно їх залишив – 1:0. Загалом перший тайм сумним не був і в ігровому плані, і в гольовому. З 6-ї по 8-му хвилини уже домінувала ФК «Рать». А твердженням цього стали голи Артема Лясковського та Владислава Січковського, а на 8-й хвилині закріпив успіх своєї команди Андрій Андрощук – 1:3. На 9-й хвилині рахунок скоротив Олександр Устимчук. 10-та хвилина запам’яталась небезпечними атаками з боку обох суперників. Та відзначитись вдалося лише гостям – забиває Михайло Скиданюк – 2:4. «Колос» не здавався, і на 12-й хвилині Дмитро Чепура скоротив рахунок до мінімуму. Тож на табло 3:4, і команди саме за такого рахунку пішли на перерву.

На початку другої половини гри «Колос-2» знову намагався грати першим номером. Та їх фізичні кондиції були обмежені, враховуючи те, що суперник мав перевагу у запасних гравцях. Не виправдали тут себе і підключення до атак Юрія Ващука. Саме за таких обставин у порожні ворота «Колос-2» пропустив на 17-й хвилині від Артема Лясковського. А хвилиною потому відзначився ще й Владислав Січковський – 3:6. На 21-й та 22-й хвилинах у ківерчан відкрилося друге дихання, і завдяки голам Володимира Ренькаса та Олександра Покалюка на табло уже горіли 5:6! І все ж до кінця гри футзалістам «Колоса-2» з приставкою «Ветеран» «фізухи» не вистачило. З 24-ї хвилини гри повністю домінувала «Рать» і голами Володимира Єрмакова (24 хв), Владислава Січковського (26 хв), а також Вадима Будянського та Назара Третяка, які забивали практично на останніх секундах ФК «Рать» довела рахунок до розгромного 5:10 на власну користь!

Найкращий гравець матчу: Владислав Січковський (ФК Ратнів)