Після першого раунду Ярмарку футзалу, було сформовано чотири дивізіони.Переможці груп утворили Суперлігу, другі місця – Вищу лігу, треті – " />

ЯРМАРОК ФУТЗАЛУ 2023: “АТЛЕТІК” НА ВЕРШИНІ

Після першого раунду Ярмарку футзалу, було сформовано чотири дивізіони.Переможці груп утворили Суперлігу, другі місця – Вищу лігу, треті – Першу лігу, четверті і п’яте – Другу лігу. 

У підсумку вийшла наступна «картина»:

Суперліга – Vadrus, АСК Забороль, Атлетік (Млинів), Агромат;

Вища ліга – Hawest, Kroshu, Neris-Авангард, Динамо;

Перша ліга – Industrial West, Traders, Мідас, Торпедо;

Друга ліга – Tatrafan Flexible, Покров, Фенкіс-ДПЗ, Клевер Сторс, Луцьк. 

Упродовж 28-29 жовтня відбувся фінальний етап змагань, за підсумками якого було визначено переможців в усіх категоріях. Звісно, що значна увага була прикута до Суперліги. Тут абсолютну перемогу святкував Атлетік, обігравши усіх опонентів. За ними розмістився Вадрус, який віддав очки лише чемпіону. А ось Забороль та Агромат змогли “зачепитися” за одне очко кожен. 

У Вищій лізі не знайшлося нікого сильнішого за Динамо. Дві перемоги та одна нічия – сім очок та перше місце. За ними, трішки відірвавшись від опонентів, – Kroshu (чотири очки). По два залікових пункти здобули Hawest та Neris-Авангард. 

У Першій лізі команди вирішили влаштувати блокбастер, роль другого плану в якому дісталася Мідасу. Античні програли всі битви. А ось всі його суперники змогли здобути по дві перемоги та по шість очок. Тож тріумфатора ліги довелося визначати, рахуючи забиті та пропущені голи. У підсумку: перші – Торпедо, другі – Industrial West, треті – Traders. 

Ну і наостанок – Друга ліга. Тут теж не обійшлося без інтриги, а переможця також довелося обирати за кращою різницею забитих/пропущених. У підсумку на вершину “найменшої гори” зійшов Луцьк-Центр (9 очок). На кілька кроків нижче зупинився Покров (9 очк). Замкнув трійку Фенікс-ДПЗ (6 очок), за ними - Клевер Сторс (4 очки) та Татрафан (1 очко). 

Звичайно, були й індивідуальні нагороди. 

Кращий голкіпер – Валентин Рижук (Агромат). 

Кращий бомбардир – Віктор Чудля (Атлетік). 

Кращий гравець – Вадим Симонович (АСК Забороль). 

MVP – Андрій Кальчик (Vadrus)

Детально ознайомитися з усіма результатами можна ТУТ.