:
5

Хомич Анатолій, Попко Максим, Твердяк Микола

Глухенька Л./Голоскоков Д.

«Респект» розпочав цю партію з високого пресингу і практично перша ж спроба здійснити тиск на суперника виявилася вдалою: Геннадій Боровський «видряпав» м’яча, віддав його на Андрія Ковальчука і той пробив у «дев’ять». Він же за хвилину оформив дубль, і з гандикапом у два пункти «поважні» були вже за дві хвилини зіграного матчевого часу. А от надалі гра вирівнялася: не можна було віддати перевагу якомусь з колективів, зате було багато боротьби, цікавих комбінацій, безкомпромісних єдиноборств, і, звичайно, гарних ударів по воротах. Не скориставшись досить небезпечним карним, призначеним майже на шестиметровій позначці, «Шігірюм» практично відразу пропустив гол від Артема Тимощука. 3:0 не вирок для футзалу, і по перерві «шігірюмівці» почали активно йти вперед, і це певним чином оголювало їх тили, але хто не ризикує, той не забиває… Нагоди були (одних виходів «два в один» і «три в два» вистачило б не те що на тайм, а на цілу гру), але забити гол ніяк не вдавалося. За три хвилини до фінальної сирени «Шігірюм» скинув останній козир: гру з «п’ятим». Проте ця карта була бита: гравці в чорних строях слабо витримували запропонований пресинг (особливо активним був Андрій Тучкевич), в одному з епізодів м’яч втратили, а дальній удар Сергія Воєводи був точним. В свою чергу «поважні» також вирішили продемонстрували вміння розігрувати «зайвого» гравця, а за разом і «вбити» час, проте і вони пропустили, щоправда не за рахунок удару в порожні ворота, а після комбінації, яку завершив Василь Піддубний. На інші варіанти закінчення зустрічі вже не залишалося ігрового часу і «Респект» відсвяткував перемогу 4:1.

Кращі гравці: Сергій Шостак – Андрій Ковальчук