Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
3: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Любарт Junuor – ХФК Фіміам - 3:1

Остання гра останнього туру групового етапу у підсумку для турнірної таблиці мала важливе значення для обох команд. У разі перемоги «Любарт» потрапляв до плей-оф серед команд вищої ліги, «Фіміам» же для цього задовольняла нічия. То ж гол Сергія Ойовича на 4-й хвилині ще більше покращив шанс для «Фіміаму» зіграти у плей-оф серед сильніших. Але суперник з таким перебігом подій був не згідний. І буквально через декілька секунд Владислав Камець зрівнює рахунок. Окрилені успіхом юнаки «Любарта» йдуть вперед. 5-а хвилина і вони вже попереду – гол на рахунку Назара Бугайчука. Не збавляючи темп «Любарт» продовжує володіти ініціативою. А на 7-й хвилині на табло уже 3:1.

Другий тайм, не полишаючи надій на позитивний успіх, обидві команди шукають «ключі» від воріт свого суперника. Та безкомпромісна силова боротьба до взяття воріт так і не призводить. Тож перемога «Любарта» 3:1 забезпечує їм плей-оф у вишці. «Фіміам» зіграє плей-оф у першоліговому дивізіоні.