2 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
0: 3

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

У першій грі другого туру групи «В» зустрілись переможці першого туру. Обидва суперники гідні один одного. Технічна, зіграна команда львів’ян наразилась на організований опір досить фізично підготовленого «Атлетіка». Футзалісти з Млинова зовсім не збирались поступатись супернику ані у тактичній, ані у технічній боротьбі. І вдавалось їм це, в першу чергу, завдяки налагодженому пресингу та бойовому настрою. Уже на 3 хв Андрій Приходько завдає два прицільних удари по воротах «Здоби». Саме друга спроба увінчалась успіхом, і рахунок у грі відкрито. Та все ж досвід галичан у таких турнірах дозволяє їм продовжувати гру під своїм контролем. Та незважаючи на розважливі та затяжні комбінації «Здоби», «Атлетік» раз по раз організовує свої контрвипади, що призводять до накопичувальних фолів з боку галичан. Двічі під завісу першого тайму «Атлетік» отримує право на пробиття дабл-пенальті. Перший на 9 хв Олександр Ніколайчук реалізовує, а друга спроба за 46 секунд до завершення тайму невдала. Тож рахунок першого тайму 2:0 на користь «Атлетіка».

Другий тайм глядачам запам’ятався ще більш силовою боротьбою. Гра час від часу набирала та добавляла обертів. З 14 хв львів’яни практично весь час грають у п’ять польових гравців. Не обійшлось і без «гірчичників» і навіть червоної картки. Та рахунок залишався незмінним практично до завершення гри. Лише за 12 секунд до фінальної сирени Андрій Чабан ставить переможну крапку для своєї команди. 3:0 перемагає «Атлетік» і робить вагому заявку на перемогу у групі.

Кращі гравці: Володимир Бобилєв - Олександр Ніколайчук