6: 1

Ярмольська

У суботньому матчі на паркеті СК ВНУ зустрілися команда аутсайдерів респект та, як підказує турнірна таблиця, достатньо таки сильна команда гостей «Маневичі». Визнаймо, що результат гри юнаків в категорії ю13 був відомий ще з початку.

Вихованці маневицьої ДЮСШ показали нам свою майстерність вже на 2-й хвилині, а саме Станіслав Богайчук, якому вдається відправити снаряд у ворота суперника. Та от Дмитро Довгун не змушує шанувальників довго на себе чекати і на 5 хв вирівняв рахунок. На 10 хв гри маневичани мали нагоду скористатися фолом супротивника та це не закінчилося успіхом. Всього лиш за хвилину до кінця тайму Назару Каращуку вдалося забити другий, для "Маневич" гол.

Другий тайм ми розпочали з третього голу на користь команди гостей, до речі, продовжили ми тим самим і рахунок за лічені хвилини змінився на 4:1, а все завдяки Денису Колбасюку. Дуже іронічним для маневичан стає 5-й гол, який забиває Назар Каращук під ігровим номером 5. 6 і останній м'яч "Маневичам" дарує Максим Лахай.