Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
1: 0

Корпош М./Голоскоков С.

ФК АВ Метал Груп – Kroshu Lutsk - 1:0

Представник  Другої ліги Рівненщини та дебютант турніру «Friend's Futsal Fest» колектив «АВ Метал Груп» у ролі господарів майданчика в другому матчі ігрового дня зустрічався з діючим Абсолютним чемпіоном Другого дивізіону Волині місцевим клубом «Kroshu Lutsk». Представники сусіднього обласного центру спробували взяти з місця в кар’єр, але «волошкові» доволі впевнено відбили стартовий штурм «металістів» та низкою гострих атак нагадали опонентам хто є справжнім господарем в СК «Арена Спорт». Проте особливих дивідендів лучанам атакувальна активність не принесла, а сигнал на перерву засвідчив той факт, що тайм завершився нульовою нічиєю.

По перерві традиційний для номінальних господарів стартовий штурм виявився більш вдалим і команда з Рівного через хвилину від початку другого тайму повела у рахунку. Гол за «АВ Метал Груп» забив моторний Олег Котович. Лучани спробували швидко відігратися, але в рамці номінальних господарів впевнено діяв Віктор Радовенчик, котрий кілька разів «на корню» присік спроби «волошкових» відправити «селект» у сітку опонентів. Ігровий час спливав, напруження зростало. Моменти для взяття обох воріт виникали що миті, але забитих голів глядачі більше не побачили. Дебютант турніру здобув мінімальну перемогу 1:0 та пішов спостерігати за матчем плей-офф Першої ліги, де зустрілися ЛФК «Любарт» та донецький «Інтер».