Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
1: 2

Корпош М./Журибіда В..

ЮрІнновація – ХФК Фіміам - 1:2

З самого початку матчу команди не поспішають форсувати події на футзальному майданчику. Немов придивляючись одна до одної гравці обережно грають від оборони, вивчаючи тактику суперника, поступово вибудовують свою гру. Мабуть один з перших епізодів, що запам’ятався глядачам відбувся аж на четвертій хвилині, де воротар киян взявши ініціативу на себе, залишив свої ворота, і побіг з м’ячем атакувати ворота свого візаві. Та ще далеко на підступах до штрафного майданчика його ініціативу нівелював захисник суперника. Відібравши м’яч у опонента, гравець «Фіміама» миттєво пробив у пусті ворота. І лише зусиллями центрального захисника ворота «ЮрІнновації» залишилися сухими. Та все ж на п’ятій хвилині незначна перевага церковників приносить їм успіх – рахунок у грі відкриває Юрій Мартинюк. В подальшому до завершення тайму на майданчику точиться спокійна спортивна боротьба з боку обох команд та без забитих голів.

Другий тайм «Фіміам» розпочинає двома атаками на ворота суперника, та до удару по воротах справа не доходить. І як показав перебіг подій до кінця гри обидва суперники гідні один одного. Про що говорить і результат другого тайму. Спочатку на 12-ій хвилині Сергій Ойович подвоює рахунок у матчі, а на чотирнадцятій Вадим Галущенко знову скорочує його до одного м’яча. Тож загальну перемогу у грі з рахунком 2:1 святкує «Фіміам».