Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
8: 0

Корпош М./Журибіда В.

Галицька Здоба – Любарт Junuor - 8:0

Львів’яни розпочинають гру більш агресивно та наполегливо, застосовуючи пресинг по всій площині футзального майданчика. І така тактика призводить до того, що уже на другій хвилині фіксують третій фол з боку галичан. Саме це спонукає їх в подальшому грати більш обережно, застосовуючи не силовий, а комбінований футзал. Послаблення тиску з іншого боку надає змогу більш впевнено почуватися «Любарту», котрий раз за разом організовує свої атаки. Та все ж друга половина першого тайму за галичанами. Тричі поспіль на шостій, сьомій та восьмій хвилинах у ворота «Любарта» почергово забивають Богдан Стефаньків, Андрій Коваль та Володимир Бобилєв.

У другому таймі малюнок гри кардинально не змінився. Ініціативою володіють львів’яни, молодь же «Любарта» особливої загрози воротам суперника не створює. За такої гри «Галицька здоба» лише доводить її до логічного завершення, відзначившись ще п’ятьма голами. Одинадцята, шістнадцята, вісімнадцята, дев’ятнадцята та двадцята хвилини в активі Романа Третяка, Петра Пилипчука, Володимира Бобилєва, Богдана Стефаньківа та Андрія Коваля, що засвідчує перемогу львів’ян з рахунком 8:0.