Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
3: 2

Корпош М./Журибіда В.

Kroshu Lutsk – FC Respect - 3:2

Майбутній, чи то вже теперішній «Респект» у цій грі був явним першим номером, принаймні до початку матчу. Та і на майданчику на початок гри номінальним гостям ніщо не віщувало біди. Більш впевнений контроль над м’ячем та небезпечні постріли по воротах суперника вселяли надію у вболівальників «Респекта», що команда ось-ось заб’є, а в цілому і переможе у матчі. Але згодом за рахунок індивідуального пресингу гравців «Крошу» та впевнених дій їхнього воротаря, беззаперечна територіальна перевага опонента танула на очах.

Більше того, вистоявши на «нуль» у першому таймі, провівши початковий удар у другому таймі, «Крошу» миттєво організовує небезпечну атаку на ворота суперника, та удар нападника прийшовся вище воріт. Як згодом з’ясувалося, це був перший тривожний дзвоник для «Респекта». Адже наступний контрвипад на 15-й хвилині і Павло Балас відкриває рахунок у матчі. З цього часу «Респект» підключає до свої атак п’ятого польового гравця. Чим миттєво скористувався Андрій Наконечний, направивши м’яч в пусті ворота на 16-й хвилині зі своєї половини майданчика. Ця ж 16-а хвилина приносить ще один успіх «Крошу»  - Назарій Стебельський зриває «павутину» з дев’ятки воріт суперника. Останні хвилини повністю за «Респектом». Та для хоча б нічиєї не вистачає часу. За 18 сек. до кінця Назар Приходько робить рахунок 3:1, а за 7 сек. до завершення гри Богдан Ковбасюк встановлює остаточний рахунок 3:2 на користь свого суперника.