Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
1: 2

Глухенька Л./Журибіда В.

ФК АВ Метал Груп – МФК Дім Фасадів - 1:2

Першоліговий чемпіон Волинської регулярки з початку матчу доводить глядачу хто саме є фаворитом у грі. Впевнений контроль над м’ячем, затяжні комбінації та небезпечні удари по воротах радують такою грою своїх уболівальників. Нечисленні атаки гравців опонента завершуються втратою м’яча, ще заздалегідь до карного майданчика фасадівців. Та попри виразну гру команди «Дім фасадів» гол у ворота суперника глядачі побачили лише на дев’ятнадцятій хвилині. Андрій Бортошук вчасно опинився біля лінії воріт суперника, який і добив м’яч у сітку, після небезпечного удару свого партнера.

Щойно розпочався другий тайм, як напад фасадівців міг відзначитися вдруге та на заваді став воротар. Безкомпромісна боротьба у другому таймі точилася аж до кінця гри. Адже на 17-й хвилині Володимир Коровай зрівнює рахунок у матчі. Та за 1 хв. 30 сек до завершення відзначається Іван Ярмолюк і попереду знову «Дім фасадів». Сумбурною та напруженою виявилася кінцівка матчу. Ніхто не хотів програвати. Саме така гра і призвела до вилучення гравців за агресивну поведінку по відношенню один до одного. А покарання відбуватимуть Олександр Рожко та Ігор Кравчук. Тож остаточний рахунок 2:1 на користь «Дім фасадів».