Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
0: 6

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

ХФК Фіміам – Галицька Здоба - 0:6

Боротьба за лідируючі позиції у грі з початку матчу поступово переходить у беззаперечну територіальну перевагу «Здоби». Та окрім контролю над м’ячем ніщо не віщує загрози «Фіміаму». Більше того поодинокі контрвипади церковників несуть більшу потенціальну загрозу воротам львів’ян, аніж ще створюють вони. Здавалось перший тайм так і завершиться нульовою нічиєю. Та чергова комбінація від галицької команди і за 14 секунд до завершення тайму Богдан Стефаньків відкриває рахунок у матчі. На перерву команди йдуть за мінімальної переваги «Здоби».

Другий тайм в цілому довів, що фаворитом у матчі все ж таки є футзалісти зі Львова. Навіть не форсуючи подій, комбінуючи у спокійному руслі, вони лише збільшували перевагу у грі на свою користь. Спочатку на 13-й хвилині Роман Третяк подвоює рахунок. Він же разом з Володимиром Бобилєвим відзначається на 16-й хвилині, робить рахунок 4:0 на користь «Здоби». А хет-трик Романа Третяка на 18 хв. та дубль Богдана Стефаньківа встановлюють остаточний рахунок матчу 6:0 на користь «Галицької здоби».