Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
1: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

ЮрІнновація – Любарт Junuor - 1:1

На гру обидві команди вийшли з надією на перемогу, адже попередні свої ігри вони зазнали поразки. Обережна гра в обороні та неквапливі атаки не передбачали шквал голів, чому могли б порадіти вболівальники. Більш юні футзалісти «Любарта» намагалися задавати тон у грі, та більш зрілі та досвідчені гравці «ЮрІнновації» легко руйнували їх задуми, а для швидких контратак трішки не вистачало «фізухи». То ж до взяття воріт у першому таймі так і не дійшло.

Початок другого тайму також свідчить про те, що на майданчику точиться боротьба між рівними суперниками, де один м’яч може вирішити долю матчу. З середини тайму «Любарт» більше комбінує і певна територіальна перевага за лучанами. Одна з таких комбінацій і приносить успіх саме «Любарту» - гол на рахунку Валентина Федорука. Це трішки сколихнуло киян і до своєї гри вони додають певної гостроти. Що невдовзі приносить плоди на їх користь. 18-а хвилина стала щасливою для Олександра Грищенка і на табло знову нічия 1:1. Кінцівка матчу могла принести перемогу як одній, так і іншій команді, але стражі воріт були на висоті. Тож фінальна сирена фіксує бойову нічию 1:1.