Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
6: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

FC Respect – ФК АВ Метал Груп - 6:1

Досить солідний склад із значною лавою запасних на гру заявляє «Репект». Включивши максимальні швидкості на 20 сек гри рахунок уже 1:0 на їх користь – відзначається Олексій Мовчан. Не міняючи тактику гри, диктуючи високий темп супернику, за рахунок частих змін четвірок на футзальному майданчику «Респект» уже на 3 хвилині подвоює рахунок, а робить це Олександр Миронюк. «Метал» за такої гри перебудовується і переходить у гру з контратаками. П’ята хвилина це виправдовує – Дмитро Довгий скорочує рахунок у матчі. Та кінцівка знову за «Респектом», дубль Олександра Миронюка і  на перерву команди йдуть за рахунку 3:1 на користь номінальних господарів.

Та повними господарями на майданчику футзалісти «Респекта» відчували себе і у другому таймі. Повним відображенням гола Олексія Мовчана у першому таймі став його гол другого тайму, різниця лише в тому, що сталося це на 3 секунди раніше після початкового удару з центра. До логічного завершення гри довели ще голи того ж Олексія Мовчана, який оформив хет-трик та той же хет-трик Олександра Миронюка. Перемога «Респекта» 6:1.