Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
0: 3

Глухенька Л./Журибіда В.

МФК Дім Фасадів – Kroshu Lutsk - 0:3

На перший погляд «Дім фасадів» мав би бути фаворитом матчу. Перебіг подій на майданчику передбачав перемогу саме цій команді. 60-70% володіння м’ячем у першому таймі за фасадівцями. Раз за разом їх нападники вразливими ударами загрожують воротам суперника. Та як згодом з’ясувалося, кураж у цій грі спіймав саме воротар «Крошу». Йому вдавалося парирувати небезпечні удари суперника з різних дистанцій та позицій. А статистика підтверджує, що вдала гра воротаря – це запорука успіху усієї команди. Більше того, одна з перших небезпечних атак «Крошу» приносить їм успіх на 8-й хвилині відзначився Вікентій Голіцев.

У другому таймі нічого не змінюється. Атакує одна команда, а забиває інша. Лише гострота та накал боротьби збільшується. Для підсилення своїх атак за три хвилини до завершення матчу «Дім Фасадів» грає у п’ять польових гравців. Повний контроль над ситуацією і здавалося б, рахунок ось-ось зрівняється. Та не так сталося, як гадалося. Перше ж перехоплення робить Олег Бурець і на 19-й хв. направляє м’яч у пусті ворота суперника. Ще через декілька секунд цим же користується і Назар Стебельський, котрий і встановлює остаточний рахунок матчу 3:0 на користь своєї команди.