Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
5: 0

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Галицька Здоба – ЮрІнновація - 5:0

Практично лідер та аутсайдер групового етапу шостого турніру «Френдс Футзал Фест» зустрічалися у заключному турі. Тож питання фаворита матчу практично не стояло. У спокійному руслі та з контрольованим перебігом подій львів’яни комбінували на різні смаки. Столичні ж футзалісти помітно нервували. То ж перший гол довго не забарився – удар Андрія Коваля на 3-й хвилині виводить «Здобу» вперед. Рахунок у грі міг змінитися і на 5-й хвилині, та нападник львів’ян потрапляє у штангу. І все ж на перерву Галичани йдуть з перевагою у два м’ячі – дубль за Андрієм Ковальом.

Другий тайм малюнок гри не змінюється. Явна територіальні перевага «Здоби» подекуди переходить у забиті м’ячі. А відбулося це практично наприкінці матчу. 18-а хвилина приносить успіх Богдану Стефаньківу. Згодом з 6-метрової позначки, за гру рукою у карному майданчику, відзначається Сергій Тригубець. А крапку у матчі дублем ставить Богдан Стефаньків. Передбачувана перемога львів’ян 5:0.