4: 3

Глухенька Л./Голоскоков Д.

FC Respect –  ХФК Фіміам - 4:3

Більш активні дії «поважних» за усіма законами жанру мали конвертуватися у забитий гол. Так і сталося: гарно розіграний кутовий ударом низом результативно завершив Богдан Лопоха. «Респект» практично постійно контролював м’яч, гравці весь час перебували у ротації, проте була небезпека того, що як і під час сезонного чемпіонату «поважні» попри чудову змістовну гру можуть пропустити, занервувати і втратити перевагу. Саме тому для «картатих» було надважливо забити ще один, а краще два голи, щоби спокійно довести матч до перемоги. До перерви справитися з цим завданням «Респекту» не вдалося, а мінімальна перевага лише добавляла інтриги другому тайму. Довгі паси християнського клубу на гравця, що забігає таки принесли результат у другому таймі: Іван Вдовенко «зачепився» за м’яч і був точним. Далі гарно розіграний карний удар реалізував Олександр Терещук, а у відповідь точним ударом відзначився його тезка Миронюк. Рахунок 2:2 обіцяв серію пенальті, яка за законами статистики таки мала відбутися, проте команди ризикували, йшли вперед і не збиралися «сушити» гру. За дві хвилини до фінальної сирени поважні вийшли вперед (відзначився дублем Богдан Лопоха), але вже після розіграшу м’яча Юрій Мартинюк відразу відновив рівновагу. Критичний перебір фолів у «Фіміаму» призвів до пробиття «даблів», проте ні Андрій Шевчук, ні Олександр Миронюк успіху не добилися. Однак останній по суті став героєм матчу, коли за секунду до сирени забив переможний гол, відкинувши варіант післяматчевої шестиметрової лотереї.