Перші «сіяні» всі у Суперлізі

Фінішував відбірний етап Дев’ятого Чемпіонату Волині серед чоловіків. В суботу та неділю останніх вихідних листопада відбулися матчі заключного 3-го туру, за підсумками яких остаточно сформовані чотири «старші» ліги. Цікавинкою став той факт, що всі вісім команд з 1-го жеребкувального кошика змогли підтвердити реноме фаворитів та пробилися в Суперлігу. Решта «кошиків» суттєво перемішалися за підсумками кваліфікаційного раунду.

Відео свого матчу можна знайти на каналі Intensive TV

Підбиття підсумків розпочалося з протистояння «Волиньагротех» - «Камаз-Агро». Луцька команда на свій останній матч групового турніру вийшла зосередженою та сконцентрованою, адже будь-які незаплановані очкові втрати не входили в плани волинських «агротехів». Останні роки підопічні Анатолія Бартощука грали, і непогано, виключно у Суперлізі. Відповідно і мотивація у звітному поєдинку для гравців у блакитній формі була максимальною.

Господарі з перших секунд затиснули «Камаз-Агро» на його половині майданчика і протягом хвилини нанесли по воротах Олександра Мосійчука десяток ударів. Гольове питання роздивлялося лише у розрізі часу. На табло горіли цифри шостої хвилини «чистого» часу, коли Дмитру Бурковському вдалося впритул розстріляти першого номера з Острожця. А за кілька хвилин Ігор Заболотний вписав своє ім’я в ігровий протокол, як автор другого голу. На мажорній подвійній ноті «Волиньагротех» разом із суперником пішов на відпочинок.

По перерві ситуація на майданчику кардинально не змінилися. «Агротех» продовжив затяжні атаки, а «Камаз» ставив у захисті «автобус», правильніше сказати «вантажівку», і за будь-якої нагоди гостро контратакував, нажаль невдало. А ось суперник на 19-й хвилині свій момент не змарнував – 3:0. До сирени рахунок не змінився. Академічна перемога лучан, котрі залишилися на трибунах в очікуванні поєдинку «Мар’янівка» - «Надія-2». Адже після його закінчення мала визначитися доля представництва у Суперлізі лучан або хорівців.

Волиньагротех – Камаз-Агро – 3:0

Голи: Бурковський Д., 11, Заболотний І., 15, 20, 22 (Волиньагротех)

Арбітри: Хомич О., Попко М., Карпук Л.

Ще перед початком поєдинку минулорічні «королі» футзальних майданчиків були налаштовані тільки на перемогу й впевнено заявили, що команді «Надія» без сумніву місце лише у Суперлізі. Відповідно до таких радикальних заявок з перших секунд гри синьо-білі  розпочали запеклу боротьбу з амбіційним футзальним колективом обласного центру – «Бренд–Груп».

Першим вразив ворота суперника Дмитро Заболотько з команди брендівців, що стало справжньою сенсацією для всіх присутніх на матчі. І тут інтрига розгорілися не на жарт! Буквально через декілька хвилин капітан луцьких футзалістів Назар Бугайчук взяв тайм-аут для того щоб в подальшому надихнути гравців. А «Надія» використала цей жест на власну користь і вже через декілька хвилин зрівняла рахунок у матчі. Розписатись першим у воротах суперників встиг Ярослав Писько.

Не зважаючи на досить вдалі спроби лучан знову зрівняти рахунок і випередити чемпіонів сезону 2015/2016, «брендівці» просто не змогли зупинити цю потужну футзальну машину. Вкусивши смак перемоги, «Надія» вже не зупинялася і голи у ворота молодиків з «Бренду» так і посипались. Другим забив вже Ігор Кудімов. «Бренд –Груп» навіть не встиг перевести дух, як круглий вже втретє шмигонув у ворота суперників «Надії».

Отож, рахунок першого тайму – 3:1 на користь минулорічних чемпіонів.

В другому таймі інтриги вже не очікувалось, хоч суперництво було дійсно помітним. Гравці «Бренд­–Груп» зі всіх сил намагалися дати відсіч суперникам й грати справді по футзальному, поважаючи силу і міць справжніх «професорів» цієї гри. На початку поєдинку свої пророчі слова Микола Радько підтвердив забитим четвертим м’ячем у воротах номінальних гостей. Згодом, Ярослав Писько з команди «синіх» відмітився дублем на 18-й хвилині матчу і на цьому не зупинився. Отож, хет-трік у виконанні щасливого 5 номеру!

Не зважаючи на рахунок, який видався досить разючим, «брендівці» змінили тактику гри і пішли в наступ з п’ятим польовим. Щоправда, ця авантюра у підсумку закінчилася покером Ярослава Писько, який таки зібрав у свою колекцію чотири м’ячі. Рахунок 7: 1 на користь команди «Надія», які ще раз довели, що не прощають помилок.

Надія - Бренд Груп – 7:1

Голи: Писько Я., 6, 18, 20, 23, Кудінов І., 8, Цимбаляк Н., 9, Радько М., 17 – Заболотько Д., 3

Арбітри: Попко М., Карпук Л., Бугайчук С.

Футбольний клуб «Мар'янівка» - колектив, приклад якого може стати еталоном ігрового натхнення для багатьох команд, які зібрались для того щоб розгромити своїх суперників. Такому дусі й справжній чоловічій любові до футзалу можна тільки позаздрити! Чого коштує лише граціозна передігрова хода президента й капітана команди Магери Сергія.

Хотілося б щоб цей оптимізм вилився у результативність гри «мар'янівців» з «Надією-2»,але, нажаль цього не сталось. Вже на перших хвилинах першого тайму голи так і «поперли» у ворота червоно-білих. На першій хвилині відмітився у воротах суперника Володимир Гринишин,а за ним й Андрій Драгалюк на третій хвилині. «Волинські хорвати», як їх називають футзальні любителі за оригінальну традиційну форму балканської країни, теж старались давати відсіч супернику, проте Віталій Ковальчук таки знову загнав кулястого до воріт суперника. Отаман «Мар'янівки» зрозумів, що діло «пахне паленим» й на 12 хвилині взяв тайм-аут й з всією ідейною натхненністю вселяв у своїх хлопців бажання до боротьби. Підтвердивши свої слова сенсаційно забитим голом на 50 -тому році 5-му місяці та 5 дні  свого життя. І тут випадковостей не буває!

Із середини другого тайму «Надія-2» почала грати з 5-им польовим, для того щоб виконати свою гольову норму, що складалася із різниці в 14 мячів аби обійти у заочному спорі за перше місце «Волиньагротех». І хоча хорівці довели рахунок до розгрому, вийти до Суперліги не зуміли. Отож, рахунок на табло - 2:8 на користь стратегів з Надії-2.

Мар’янівка – Надія-2 – 2:8

Голи: Магера С., 12, Соловонюк І., 15 – Гриник В., 1, 14, Драгалюк А., 3, Ковальчук В., 7, 21, 23, 24, Омелян М., 14

Попередження: Хвиць В., 8, Магера С., 9, Вахмістров Д., 22 (Мар’янівка)

Арбітри: Бугайчук С., Карпук Л., Попко М.

Справжній двобій досить сильних суперників очікувався від ковельських «автомобілістів» та луцьких «атлетів». Обидві команди намагалися прорватись до рядів команд Суперліги. Із перших моментів гри відчувались холодний розрахунок та чіткість кожного удару м'яча, адже одна помилка могла коштувати місця в Лізі й кожен із гравців команд це усвідомлював.

Активнішими й впевненішими видались лучани й перший гол вони сміливо записали на свій рахунок, завдяки Ростиславу Макієнку. Після цього моменту як «шансівці» так і «атлети» почали більш напруженіше атакувати. Володимир Вакульчук - капітан команди «Атлетик», немов "захисний щит" відбивав кожен м'яч, що летів у ворота його команди.

Все ж «Шанс» дав відсіч лучанам, зрівнявши рахунок на 21-й хвилині матчу. Чим вніс небувалу інтригу. Питання: хто кого так і залишилось відкритим, оскільки таким і залишився рахунок цієї гри.

Олександр Мороз – президент міні-футбольної команда «Шанс–Авто»

Команда виступає досить давно на різних рівнях міні-футбольних турнірів. На даний момент після гри з луцьким «Атлетіком» ми прорвалися до Супер Ліги. Проте є проблеми з комплектацією команди, яка сформована лише на 30% . Хочемо підсилити склад завдяки трансферному періоду. Я впевнений, що не залежно від складу у ніші переможців будуть  наші імена обов’язково.

Шанс-Авто – Атлетик – 1:1

Голи: Романчук В., 21 – Макієнко Р., 7

Арбітри: Клімук Ю., Попко М., Бугайчук С.

Гості із Міста Залізничників розпочали матч дуже активно – уже на другій хвилині удари Олега Марчука та Олександра Ліщука досягли своєї мети – 2:0. За такого рахунку було уже все зрозуміло у групі «Е», тому ківерчани активізувалися адже не хотіли спускатися у Другу лігу. Однак, зусилля «Колосу» були ще більше нівельовані на восьмій хвилині – Олександр Ващук зіграв відбив рукою м’яч у власному штрафному майданчику, за що і отримав вилучення. Покарання чітко реалізував Олександр Ліщук – 3:0. Та ківер чани не здавалися і ще до перерви Сергій Подгуска переграв кіпера «Ковель-Волині» - 1:3.

Зі стартом другої половини гри Микола Глушаков потужно вколотив круглого у дев’ятку воріт та скоротив відставання до мінімуму – 2:3. До завершення поєдинку голи могли залітати як в одні ворота так і в інші, однак на табло залишилися цифри незмінними.

Роман Бірук – віце-президент команди «Ковель – Волинь», головний тренер

Готовність команди до Чемпіонату розцінюю приблизно на відсотків на 60. Адже ми тільки перейшли у футзал із великого футбольного поля, тому зараз проходимо, так звану, адаптацію до нових умов. Також, фізична підготовка хлопців, на мою думку, ще не на найкращому рівні. Проте, хочеться відмітити і те, що ми непогано трудилися і минулого року у Першій Лізі Чемпіонату України по футзалу. Зараз мої підопічні готуються до непростих суперників які «світять» нам в Супер-Лізі – це та ж сама «Надія». «Ковель – Волинь» налаштовані лише на перемогу.

Ковель-Волинь – Колос – 3:2

Голи: Марчук О., 2, Ліщук С., 2, 8+ – Подгуска С., 12, Глушаков М., 13

Попередження: Ващук Ю., 7, Крещук П., 18 (Колос)

Вилучення: Ващук О., 8 (Колос)

Арбітри: Бугайчук С., Попко М., КлімукЮ.

Заплутана ситуація в групі «D» мала вирішитися матчем «ЛСТМ» - «Динамо», адже більшість футзальних експертів схилялася до думки, що "ПАККО" здобуде три залікових бали в грі проти ветеранів з "Володимирівки". Отже вартістю перемоги в протистоянні «будівельників» та «поліцейських» була путівка в Суперлігу, а поразка практично стовідсотково відправляла в перший дивізіон. Команди відразу взялися до справи і вже на другій хвилині влучним ударом комбінацію «динамівців» завершив Андрій Бойко.

«ЛСТМ» в свою чергу скористався своїм «козирем» - Тарас Кабанов в притаманному йому стилі класичного футзального "стовпа", спокійно прийняв м'яча перед воротами суперника, і розвернувшись, влучно пробив по воротах. Такий самий трюк він повторив ще через п'ять хвилин, і за рахунку 2:1 на користь ЛСТМ команди пішли на перерву. Перепочинок пішов на користь гравцям «Динамо» і вже через три хвилини Богдан Турчик забиває гол! Нічийний рахунок примусив команди бути обережнішими, проте темп гри не зменшився: Володимир Журибіда мало не замкнув передачу партнера, а гравець «ЛСТМ» Андрій Кодлубай відповів потужним ударом в штангу. Ну і як кажуть: «за що ми любимо футзал?» - за інтригу! Роман Степанов за дві хвилини до кінця матчу виводить «ЛСТМ» вперед, а напругу останньої двохвилинки може передати лише маленька статистична ремарка: за шість(!) секунд до фінального свистка «Динамо» тричі(!) вдарило по воротах «ЛСТМ»! Роман Перлов проявив голкіперську майстерність і в Суперлізі грають «будівельники», а «динамівці» спробують поборотися за чемпіонство в Першій лізі.

Ігор Чорнуха – офіційний представник команди ЛСТМ

По своїх фізичних даних наші футболісті більше підходять для великого футболу, тому у футзал переходити дійсно дуже важко. Команди-суперниці значно підтягнулися в класі, тому приходиться кожного разу справді «викладатися» на максимум для того, щоб мати результат. Сьогоднішній ігровий день був дійсно важкий. В цих трьох іграх хлопцям довелося «попотіти» на славу.

26.11.16 – «ЛСТМ» - «Динамо» - 3:2

Голи: Кабанов Т. 5, 10, Степанов Р. 22 – Бойко А. 2, Турчик Б. 15

Арбітри: Клімук Ю., Матвіюк Р., Бугайчук С.

В групі В «Торпедо» і «Кураж» виходили грати за перше місце в турнірній таблиці, адже обидві команди перед цим «розібралися» зі своїми суперниками. Довша лава запасних у «автозаводчан» свідчила про більшу налаштованість на перемогу і саме вони відкрили рахунок у матчі: Петро Шелест вдало завершив комбінацію команди. Перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою «Торпедо» в рахунку, але не в грі: підопічні Анатолія Мищука постійно рухалися, плели мережива своїх комбінацій, відшукуючи ключа до воріт суперника. Команда раз за разом мала можливість забивати, але чогось не вистачало: Сергій Віхрук взагалі виходив сам-на-сам з порожніми воротами, проте не зміг переграти бездушний інвентар. Після перерви «Кураж» спробував повернути інтригу і після домашньої заготовки гарно реалізував карний удар. Нічия довго не протрималася: протягом однієї хвилини Олег Кодлубай двічі розписався у воротах горохівчан. Цей момент став переломним у зустрічі: «Торпедо» отримало психологічну перевагу, яку втілило ще в два голи, на які «Кураж» відповів лише одним.

Анатолій Мищук – офіційний представник команди «Торпедо»

Сьогоднішній футзальний поєдинок з командою «Кураж» видався для нас дуже складним, напруженим та принциповим. Це пов’язано, перш за все, з тим, що минулого року на цьому ж Чемпіонаті, «Торпедо», якоюсь мірою, випадково програла сьогоднішнім суперникам. Ще однією особливістю сьогоднішньої спірної гри є те, що 4–5 гравців із нашої команди грають за команду суперників, тому напруга сьогоднішнього матчу була відчутною ще до початку гри.

Це вже наша третя офіційна календарна гра, тому, я думаю, що хлопці вже нарешті зігралось і розуміють один одного. На відміну від нашої першої гри, де суперник був набагато слабший, але гра давалась набагато важче.

Не можу сказати, що команда виклалась сьогодні на максимум, як на мене, то вони показали себе на 70% , тому що в нас є ще багато заготовок, які ми відпрацьовували на тренуванні і сьогодні, нажаль, не використали і плюс реалізація, все одно, бажає кращого.

26.11.16 – «Торпедо» - «Кураж» - 6:2

Голи: Шелест П. 4, 17, Кодлубай О. 16, 16, Майструк В. 23, Братчик Р. 23  – Гладун В. 14, Баденчук В. 23

Попередження: Віхрук С., 18 – Холодзіон Д., 22.

Арбітри: Клімук Ю., Гарасимків В., Матвіюк Р.

В протистоянні "Вілія" - "Вікторія" (Млинів) по підбору гравців та підготовці очевидним фаворитом була "Вілія". З іншого боку амбітні "вікторіанці" минулого сезону не програли жодного разу і стали чемпіонами не втративши жодного очка. Таку "броню", такий запас міцності важко "розколоти" будь-якій команді, але, як виявилося, не "Вілії". Вже на другій хвилині Юрій Шаула виводить вперед свою команду. Далі Сергій Ясинський та Валентин Кривицький підтримали почин колеги по команді забитими голами. "Вікторія"  в свою чергу небезпечно, але дещо одноманітно намагалася верховими передачами на "стовпа" створити момент, але грамотна гра захисників зводила нанівець ці спроби. На перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь "Вілії". В другому таймі, можливо, дещо знизився пресинг від "віліанців", але це не допомогло їх суперникам: Олександр Антонюк завершив чудовий розіграш своїх одноклубників голом. Далі дублем відзначився Валентин Кривицький і за рахунку 5:1, здавалося б, ніякої напруги бути не повинно... Проте остання двохвилинка чомусь не на жарт "завела" обидві команди: шість(!) жовтих карток довелося показати арбітрам, щоби якось вгамувати пристрасті на майданчику. Причому Сергій Вишневський отримав в цьому матчі вже другу і залишив майданчик, правда, він ще встигнув перед цим реалізувати "дабл". Можливо, дещо нервово, але поступово охолоджуючись, команди попрощалися після гри і розійшлися по різних лігах чемпіонату.

26.11.16 – «Вілія» - «Вікторія М» - 5:2

Голи: Шаула Ю. 2, Ясінський С.8,   Кривицький В. 9, 20, Антонюк О. 15 - Серяпов О. 11, Вишневський С. ++24

Попердження: Вознюк К., 13, Антонюк О., 21, Козачок В., 22, Янчук А., 24, Гапон В., 24 – Тараканов Р., 4, Вишневський С., 23.

Вилучення: Вишневський С., 24 (Вікторія М).

Арбітри: Матвіюк Р., Гарасимків В., Клімук Ю.

Ранкову програму неділі в рамках 3-го туру відкривала пара «Стелла» - «Нова лінія». Добре знайомі суперники гольову справу не стали відкладати у довгу шухляду і вже на 47-й секунді Юрій Бояр з будівельного супермаркету потужним ударом запалив одиничку на табло. Пізніше саме Юрій подвоїв результат і встановив рахунок першої половини 2:0. «Стелла», котра на матчі була представлена урізаним складом, на таку активність суперника змогла відповісти лише попаданням у поперечину.

Після 5-ти хвилин регламентного водопою події на майданчику розгорталися за типовим сценарієм, коли команда з гандикапом у два м’ячі запрошує опонента до атакуючих дій та намагається зловити його на «контрі». Такий рецепт привів до дублю №2. У складі «Нової лінії» двічі поспіль відзначився Тарас Симчук – 4:0. Лише після четвірки пропущених голів «Стелла» згадала, що вміє непогано забивати і рахунок таки «розмочила». А далі навіть випустила п’ятого польового гравця аби розвинути успіх. Проте чорно-жовті більше відзначитися не змогли і відправилися до Другої ліги. Суперник же демонструватиме свою майстерність у «вишці».

Стелла – Нова лінія – 1:4

Голи: Горохоль В., 20 – Бояр Ю., 1, 9, Симчук Т., 18, 20.

Арбітри: Заяць О., Бас Н., Смірнов В.

Події в матчі «Агромат» - «Теремно Хліб» розвивалися за законами футзального жанру, тримаючи у напрузі вболівальників обох команд. Захист не особливо цікавив учасників поєдинку, котрі справжнє задоволення отримували виключно від наступальних дій. Першими відзначилися «пекарі», а далі Павло Котур з «Агромату» двічі поспіль переправив кулястого у сітку воріт Сергія Іжика. Доволі цікавим став постріл «сімки» господарів з гострого кута при виконанні штрафного на правому фланзі біля карного майданчику – неочікувано і влучно. До відпочинку колективи обмінялися голами – Олександр Шипер зрівняв рахунок, а Павло Котур оформив командно-персональний хет-трик - 3:2.

В другій дванадцяти хвилинці хід поєдинку кардинально не змінився, аж доки наполегливий «термнівець» Михайло Байбула не забив свій другий м’яч та встановив паритет, а його колега Назар Лич не вивів жовто-червоних вперед. Після цього на майданчику господарювали лише «хлібопекарі». Світловолосий Назар на одноголовому досягненні не зупинився і за півтори хвилини повторив успіх більярдним ударом у дальній кут.

Через три хвилини «Агромат» пропустив ще раз і по суті боротьбу припинив. Ой як в цю мить не вистачало тренера салатово-чорних Юрія Йоржика. Нажаль крім Павла Котура поцілити у ворота гостей навіть з убойних позицій не зміг ніхто. Підсумок – 6:3 і «Теремно Хліб» випереджає друзів-суперинків у турнірній таблиці, крокуючи до Першої ліги.

Агромат – Теремно Хліб – 3:6

Голи: Котур П., 4, 5, 9 – Байбула М., 3, 13, Шипер О., 8, Лич Н., 14, 16, Редько І., 19.

Попередження: Романюк В., 20 – Шипер О., 15.

Арбітри: Клімук Ю., Карпук Л., Бас Н.

Луцький «Олімп» не дарма вважається клубом справжніх друзів, котрі спілкуються не тільки на футзальних майданчиках, але й за межами спорт зальних стін. Це дозволяє «синім» у кожному поєдинку грати за принципом: «Один за всіх та всі за одного». Команда молода і амбіційна на поєдинок з кваліфікованим «Агропродуктом» вийшла без тремтіння в кінцівках і вже на 3-й хвилині повела у рахунку. Відзначився Михайло Брагінець, який 27 листопада святкував свій 22-й день народження.

Кращим подарунком імениннику звичайно була б перемога рідного «Олімпу», проте горохівчани такого презенту господарям не готували. Спочатку обізнаний у футзальних хитрощах Петро Назарук на лівому фланзі «накрутив» захист лучан і з нульового кута відправив Select у сітку воріт. Ветеранську естафету голеадорів ще до сигналу на відпочинок у Петра підхопив не менш досвідчений Андрій Главацький, який встиг відзначитися двічі.

Не зважаючи на тотальну різницю в класі «Олімп» в другому таймі продовжив чинити гідний опір і протягом 7-ми хвилин не давав «образити» свого голкіпера. Проте «Агропродукт» таки дотиснув суперника і забив 4-й гол, що дозволив граючому тренеру гостей Віталію Герасимчуку перевірити молоду «четвірку» польових і самому підтримати ігровий тонус, який зберігається десятиліттями у екс-гравця Вищої ліги України.

4:1 на користь волинських южан, котрі потрапили в обласну Вищу лігу і в Регулярному чемпіонаті зіграють горохівське дербі із земляками з клубу «Кураж». Чергова родзинка першості.

Олімп – Агропродукт – 1:4

Голи: Брагінець М., 3 – Назарук П., 6, Главацький А., 8, 11, Ващук Р., 19.

Арбітри: Бас Н., Карпук Л., Клімук Ю.

Звіт про один із центральних матчів недільного пулу «кваліфікайна» можна було б назвати «Битва парадоксів». Судіть самі. У складі «ПАККО» з перших хвилин вийшов молодий Андрій Чабан, а в стані суперників в стартовій п’ятірці було важко тне помітити батька Андрія – гравця «Володимирівки ветеран» Леоніда Чабана. Додатковою родзинкою протистояння в групі «D» стала гра тренера жовто-зелених Сергія Чемериса проти своїх вихованців. Таке собі прев’ю. А як пояснити той факт, що господарі забили лише раз і виграли, а ветерани відзначилися двічі і поступилися.

Гра з перших хвилин виправдала очікування чисельних глядачів. Високий темп, комбінаційний футзал та безліч моментів для взяття обох воріт. Наприкінці тайму завдяки автоголу вперед у рахунку вдалося вийти представникам торгової мережі. Сталося це за 20 секунд до сирени на відпочинок.

Після ігрової паузи напруження на майданчику лише зростало. «Володимирівка» активно комбінувала, а рітейлівці уважно накривали б’ючих гравців, утримуючи мінімальну перевагу. Гра у «ПАККО» явно не йшла. В середині другого тайму Максим Обертас наважився на дальній постріл і не дарма – м’яч затріпотів у сітці воріт господарів.

Проте рівновага протрималась не довго. На 22-й хвилині Денис Рудик копнув штучно шкіряну кулю під опорну ногу кіперу «Володимирівки» і вивів лучан вперед. Як з’ясувалося, це був останній гол у зустрічі. Хоча останні хвилини вмістили в себе ще цілу купу подій у вигляді небезпечних моментів та останнього штурму ветеранів, котрі хотіли на останок відбірного турніру розжитися бодай одним очком. Не судилося. Важка перемога «ПАККО», що відправила луцький колектив у Вищу лігу з найбільш рівної групи.

ПАККО – Володимирівка ветеран – 2:1

Голи: Рудик Д., 22 – Обертас М., 12 (АГ), 19.

Попередження: Чабан А., 23 (ПАККО)

Арбітри: Клімук Ю., Попко М., Карпук Л.

Гра двох претендентів із групи «Е» на путівку до Вищої ліги розпочалася рівною, але Віктор Сущ уже на 5-й хвилині відкриває рахунок у матчі, а за хвилину Роман Дудчик його подвоює – 2:0. Допоки «Олімпія» відходи від такого разючого удару – команди пішли на перерву.

У другій половині гри команди обмінялися достойними ударами та влучаннями у каркас воріт. На 18-й хвилині Олександр Маслічук підстеріг відскок у чужому штрафному та з трьох метрів, буквально, вколотив круглястого у ворота суперників – 1:2. Проте за хвилину Владислав Дячук відновив гандикап у два м’ячі обігравши і захисника, і голкіпера. На останніх секундах гри відверто фартило зеленим – олімпійці не здавалися і своїми потужними ударами влучали у каркас воріт суперника, однак на табло та і залишилися цифри 1:3.

Екоресурси Волині – Олімпія 3:1

Голи: Сущ В., 5, Дудчик Р., 6, Дячук В., 18 – Маслічук О., 18

Попередження: Редько Д., 12 – Маслічук О., 4, Наконечний М., 12

Арбітри: Матвіюк Р., Гарасимків В., Попко М.

Великі сподівання покладали уболівальники на цю гру, особливо команди «Атлетик». Перед початком матчу в групі «F» сталася така ситуація, що перемога «Зимного» виводила полосатих старожилів футзалу у Вищу лігу, себе у першу, а луцьку «Вікторію» скидала у Другу лігу… Однак доля цього поєдинку, а відповідно  і трьох команд щоразу мінялася… Уже на другій хвилині метушня біля воріт представників Володимир-Волинського району після розіграшу кутового завершилася авто голом а власні ворота – 0:1. За такого початку матчу «Вікторія» перейшла на контратаки, а «Зимне» більше у позиційні – однак то голкіпери зі своєю функцією справлялися, то реалізація підводила. За 36 секунд до сирени на перерву вдається знову вдало розіграний стандарт – Роман Москвич подвоює перевагу своєї команди.

Із початком другого тайму напруга зросла ще більше і гравці «Зимного» таки змусили Максима Гонікмана зрізати м’яч у власні ворота – 1:2. Але за хвилину Валерій Курик знаходить шпарину у захисних редутах суперника та відновлює гандикап – 3:1. Темно-сині не здавалися і майже одразу відповіли голом у дев’ятку – Владислав Полетій підключився до розіграшу кутового – 2:3. За мить рахунок мав бути рівним, але поперечина підстрахувала «Віткорію», котра вискочила у швидкісну контратаку і Роман Москвич оформлює дубль – 4:2. Підопічні Руслана Кротача не здавалися ні на мить і на 23-й хвилині Максим Скіць скорочує відставання до мінімуму – 3:4. На останніх секундах матчу граючий президент сам міг стати героєм, однак не реалізував дабл-пенальті… А за такого рахунку «Вікторія» прямує у Вищу лігу, «Атлетик» у Першу, а «Зимне» підкорюватиме Другу.

Зимне – Вікторія Луцьк – 3:4

Голи: Гонікман М., 16 Авт., Полетій В., 19, Скіць М., 23 – Полетій В., 2 Авт., Москвич Р., 12, 22, Курик В., 17

Попередження: Власюк О., 19, Тучкевич А., 22, Москвич Р., 24

Арбітри: Попко М., Матвіюк Р., Гарасимків В.

Матч розпочався досить різко – уже на другій хвилині Віталій Пшонік вибіг на побачення із старожилом стражем воріт «Вотрансу» Юріяєм Волошином та переграв його – 1:0. Однак цим лише розворушили опонента – Олександр Назарчук зрівнбє рахунок у матчі, а за хвилину Артур Волошин виводить вотрансівців уперед – 2:1. «Мідас» кинувся відіграватися і був досить близький до цього – удар Дмитра Рожка поцілив у поперечину, надійно діяв у рамці Юрій Волошин, а удар Віталія Пшоніка не потрапив у ствір воріт… Натомість Олександр Назарчук завершив красиву триходівку партнерів – 3:1.

По перерві гра тривала більше у центрі поля, активізувалися команди ближче до закінчення матчу. Роман Крот підстеріг відскок та наніс прицільний удар – 4:1. На 21-й хвилині Павло Рибковський чітко і без шансів для голкіпера реалізував дабл-пенальті – 5:1. На 23-й хвилині Максим Мохнюк скорочує відставання у рахунку 2:5, однак у наступній же атаці Олександр Курінов впевнено розібрався із захистом та голкіпером «Мідаса» - 6:2. Варто відзначити гру молодого Василя Семенюка, котрий своїми сейвами рятував фіолетових від більш розгромного рахунку.

Вотранс – Мідас – 6:2

Голи: Назарчук О., 5, 10, Волошин А., 7, Крот Р., 21, Рибковський П., 21+, Курінов О., 24 – Пшонік В., 2, Мохнюк М., 23

Попередження: Курінов О., 7, Рибковський П., 20 – Мохнюк М., 20

Арбітри: Гарасимків В., Попко М., Матвіюк Р.

Боротьба за путівку до Вищої ліги розпочалася активно у виконанні обох команд, але «ДжеРост» виглядав нагліше… У боротьбі за центр поля єдиного володаря видно не було, проте більше роботи було у голкіпера «Авангарду», та на дев’ятій хвилині навіть божевільний стрибок Олександра Кунакова не врятував від голу у виконанні Юрія Марчука – 1:0. Далі команди діяли надто обережно зберігши такий рахунок до перерви.

Минулорічні чемпіони Третьої ліги із Сорокового зуміли відгратися лише після відпочинку – Юрій Сосницький вдало завершив розіграш стандарту – 1:1. Однак, уже за хвилину Роман Юлдашев обіграв пів-команди авангардівців та відновив перевашу «ДжеРосту» - 2:1. Матч закінчувався під шквал атак обох команд, однак вдаліше реалізував свій момент Ігор Поліщук – 3:1. Таким чином «Вікторія» Млинів піднімається у Вищу лігу, «ДжеРост» у першу, а «Авангард-040» боротиметься за звання чемпіона у Другій лізі.

ДжеРост – Авангард-040 – 3:1

Голи: Марчук Ю., 9, Юлдашев Р., 17, Поліщук І., 21 – Сосницький Ю., 16

Попередження: Вереніч С., 10, Сосницький Ю., 14

Арбітри: Матвіюк Р., Попко М., Журибіда В.