Respect CUP 2019 на старті. КАЛЕНДАР!
FC Respect та Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» спільно із Асоціацією футзалу Волині уже цього вікенду презентують перший благодійний дитячий турнір з футзалу Respect CUP.
Задля популяризації спорту, підтримки юних спортсменів та розвитку дитячого футзалу Волині організатори приготували усім учасникам турніру призи, конкурси та цікаві сюрпризи. Участь у змаганнях візьмуть 24 футзальних колективи у трьох вікових категоріях:
U-7 (2012-2013 р. н. і молодші);
U-9 (2010-2011 р. н. і молодші);
U-11 (2008-2009 р. н. і молодші).
Respect CUP проходитиме 16-17 лютого на майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 13-а).
На матчі футбольно-футзальних колективів завітають представники воркшопу Луцьк-Рівне за участі журналістів, футбольних менеджерів та громадських діячів щодо створення фан-проектів в Україні, які обєднують футбольне середовище і сприяють його розвитку. На турнір Respect CUP та на матчі під егідою АМФВ завітають близько 25 учасників воркшопу з України, Німеччини та Білорусі.
Доля жеребу розпорядилася наступним чином:
«Respect CUP» 2019
Благодійний дитячий турнір
U-7
2012-2013 р. н. і молодші
Група «А»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
Лаккі Тім |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Олімпія |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ФК Олика |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Тайм |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
Група «В»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
ДФК Штурм |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Волинь |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Юніор-Мідас |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Адреналін |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
U-9
2010-2011 р. н. і молодші
Група «А»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
Волинь-2 |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Адреналін |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Олімпія |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
Група «В»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
Волинь |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ДФК Штурм |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Юніор-Мідас |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ФК Олика |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
U-11
2008-2009 р. н. і молодші
Група «А»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
Адреналін |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ФК Олика |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Юніор-Мідас |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
ДФК Штурм |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
Група «В»
М |
Команда |
|
|
|
|
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|
ДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Адреналін-2 |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Олімпія |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
|
Bimmer |
|
|
|
|
|
|
|
: |
|
Формат змагань добре знайомий для футзалістів: 8 команд кожної категорії будуть розділені на дві групи. У суботу відбудуться матчі групового етапу, у неділю зіграють фінальні поєдинки плей-офф у двох лігах. Кожна команда матиме гарантовано 5 цікавих та захоплюючих ігор по 12 хвилин «брудного часу».
УВАГА:
- гравців U-7 та U-9 повинні пройти МАНДАТНУ КОМІСІЮ з 9.00 до 9.50.
- гравці U-11 – повинні пройти МАНДАТНУ КОМІСІЮ з 12.30 до 13.30.
Якщо гравці не зареєстровані у базі гравців АМФВ, для мандатної комісії потрібно надати:
- ксерокопію закордонного паспорта (при собі мати оригінал) та довідку від лікаря
Або
– свідоцтво про народження (при собі мати оригінал), ксерокопію ідентифікаційного коду, учнівський квиток + довідку від лікаря.
Документи повинні бути пред’явлені на вимогу організаторів протягом усього турніру у будь-який час!
Правила поведінки:
Війський ліцей імені Героїв Небесної Сотні являється режимним об’єктом, тому просимо батьків із розумінням поставитися до режиму роботи закладу.
Не порушувати громадський порядок і дотримуватися встановлених правил поведінки (не палити, не розпивати спиртних напоїв, перебувати виключно у зоні проведення змагань).
Вихід на майданчик - лише у перезувному взутті!
Буде працювати гардероб і буфет!
За результатами можна слідкувати он-лайн - http://amfv.com.ua/matches/?chemp=116#tables
ПОЛЕ№1 Тарафлекс
СУБОТА
16 лютого
09.00 Мандатна комісія U-7
10.00 U-7 МІДАС – ВОЛИНЬ
10.30 U-7 ФК ОЛИКА – ОЛІМПІЯ
11.00 U-7 ЛАККІ ТІМ – ТАЙМ
11.30 U-7 ДФК ШТУРМ – АДРЕНАЛІН
12.00 U-9 ВОЛИНЬ10-2 – ОЛІМПІЯ
12.30 U-9 ДЮСШ – АДРЕНАЛІН
13.00 U-9 ВОЛИНЬ – ЮНІОР-МІДАС
13.30 U-9 ФК ОЛИКА – ДФК ШТУРМ
14.00 U-7 ОЛІМПІЯ – ЛАККІ ТІМ
14.30 U-7 ТАЙМ – ФК ОЛИКА
Відкриття
15.00 U-7 ВОЛИНЬ – ДФК ШТУРМ
15.30 U-7 АДРЕНАЛІН – МІДАС
16.00 U-11 АДРЕНАЛІН – ДФК ШТУРМ
16.30 U-11 ЮНІОР-МІДАС – ФК ОЛИКА
17.00 U-11 ДЮСШ – ОЛІМПІЯ
17.30 U-11 BIMMER – АДРЕНАЛІН-2
18.00 U-11 ФК ОЛИКА – АДРЕНАЛІН
18.30 U-11 ДФК ШТУРМ – ЮНІОР-МІДАС
ПОЛЕ№2 Тарафлекс
СУБОТА
16 лютого
09.00 Мандатна комісія U-9
10.00 U-9 ОЛІМПІЯ – АДРЕНАЛІН
10.30 U-9 ВОЛИНЬ10-2 – ДЮСШ
11.00 U-9 ЮНІОР-МІДАС – ДФК ШТУРМ
11.30 U-9 ВОЛИНЬ – ФК ОЛИКА
12.00 U-7 ЛАККІ ТІМ – ФК ОЛИКА
12.30 U-7 ТАЙМ – ОЛІМПІЯ
13.00 U-7 ДФК ШТУРМ – МІДАС
13.30 U-7 АДРЕНАЛІН – ВОЛИНЬ
14.00 U-9 АДРЕНАЛІН – ВОЛИНЬ10-2
14.30 U-9 ДЮСШ – ОЛІМПІЯ
Відкриття
15.00 U-9 ФК ОЛИКА – ЮНІОР-МІДАС
15.30 U-9 ДФК ШТУРМ – ВОЛИНЬ
16.00 U-11 ДЮСШ – BIMMER
16.30 U-11 ОЛІМПІЯ – АДРЕНАЛІН-2
17.00 U-11 АДРЕНАЛІН – ЮНІОР-МІДАС
17.30 U-11 ДФК ШТУРМ – ФК ОЛИКА
18.00 U-11 АДРЕНАЛІН-2 – ДЮСШ
18.30 U-11 BIMMER – ОЛІМПІЯ
ПОЛЕ№1 Тарафлекс
НЕДІЛЯ
17 лютого
10.00 U-7 А3 – В4
ФК Олика - ДФК Штурм - __:__
10.30 U-9 А3 – В4
ФК Волинь-2 - ФК Олика - __:__
11.00 U-11 А3 – В4
ДФК Штурм - Олімпія - __:__
11.30 U-7 А1 – В2
ДФК Тайм - Адреналін - __:__
12.00 U-9 А1 – В2
Олімпія - Юніор-Мідас - __:__
12.30 U-11 А1 – В2
Юніор-Мідас - Адреналін - __:__
13.00 U-9 ПЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
13.30 U-9 ВЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
14.00 U-11 ВЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
14.30 U-7 ВЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
15.00 U-9 ВЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
15.30 U-11 ВЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
16.20 Нагородження
ПОЛЕ№2 Тарафлекс
НЕДІЛЯ
17 лютого
10.00 U-7 В3 – А4
ФК Волинь - Лаккі Тім - __:__
10.30 U-9 В3 – А4
ДФК Штурм - Адреналін - __:__
11.00 U-11 В3 – А4
ДЮСШ - Адреналін - __:__
11.30 U-7 В1 – А2
Юніор-Мідас - Олімпія - __:__
12.00 U-9 В1 – А2
ФК Волинь - ДЮСШ - __:__
12.30 U-11 В1 – А2
Bimmer - ФК Олика - __:__
13.00 U-7 ПЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
13.30 U-7 ВЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
14.00 U-11 ПЛ 3 місце
_________________ : _________________ - __:__
14.30 U-7 ПЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
15.00 U-9 ПЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
15.30 U-11 ПЛ Фінал
_________________ : _________________ - __:__
16.00 Конкурси