Протокол засідання КДК 2020-2021 №2

Протокол засідання КДК 2020/2021 №2

Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині

Час засідання: 29 грудня 2020 року. 19-00.

Місце засідання: КРЦ «Адреналін сіті», Луцьк

1. Слухали :

Епізод, що мав місце у матчі Чемпіонату Волині Вищої ліги з футзалу 27 грудня 2020 року між командами FC Respect - Колос Ківерці. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 1 в) систематичні апеляції до арбітра, глядача, офіційної особи матчу – гравця команди Колос Ківерці Ващука Юрія дискваліфікувати терміном на 1 матч Чемпіонату Волині та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 100 грн. та команду Колос Ківерці згідно пункту 10.9 Команда, гравці якої в одній грі отримали 5 і більше карток, зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 200 грн.

2. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі Чемпіонату Волині 4-Ліги з футзалу 27 грудня 2020 року між командами Волинь Угринів - Надія-3 Хорів. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 1 а) друге попередження та пунктом 1 в) систематичні апеляції до арбітра, глядача, офіційної особи матчу гравця команди Волинь Угринів Бабеляса Юрія дискваліфікувати терміном на 1 матч та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 100 грн.

3. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі Чемпіонату Волині Супер ліги з футзалу 27 грудня 2020 року між командами ТТІ Нововолинськ - Кураж. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 1 а) друге попередження та пунктом 1 в) систематичні апеляції до арбітра, глядача, офіційної особи матчу гравця команди Кураж Гладуна Владислава дискваліфікувати терміном на 1 матч та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 100 грн.

4. Слухали:

Епізод,що мав місце у матчі Кубку Волині з футзалу 26 грудня 2020 року між командами ТТІ Нововолинськ - Вотранс. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 3 б) прилюдні образливі висловлювання, вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, арбітра, офіційну особу ФФВ, АМФВ; гравця команди ТТІ Нововолинськ Заяця Сергія дискваліфікувати терміном на 3 матчі під егідою АМФВ та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 300 грн.

 

В. о. голови КДК                                                                            Терещук О.

Заступник КДК                                                                               Мартин О.

Секретар КДК                                                                                 Брагінець М.

29.12.2020