Трансфери Чемпіонату Волині 20/21. On-line!

Кожного року у Чемпіонаті Волині відбувається достатньо багато цікавих та неординарних переходів та дозаявок. І цей рік не став виключенням.

 

Як не дивно, але найактивнішими учасниками трансферного періоду є команди із усіх ліг, без виключення…

 

Але, як то буває у Світі та на Волині, усі нюанси команди вирішують в останню хвилину, а тому пропонуємо вам слідкувати за трансферними баталіями On-line!

 

 

 

Ліга

Команда

Прийшли

Пішли

Суперліга

Вокар-Ковель

Біліщук Артур Петрович

Гринчук Богдан Вікторович (Авангард)

Момоду Сеесей

МФК Хорів

 

Соловей Віталій Олексійович (Надія-2)

Трикош Сергій Валерійович (Надія-2)

Куций Роман Андрійович (Надія-2)

ФК Любарт

Мізюк Богдан Богданович (Респект)

Чуднов Андрій Сергійович

Кузнєчіков Владислав Едуардович

Кузьмич Роман Миколайович (Любарт Джуніор)

Теремно Хліб

Джигалюк Леонід Ярославович

Бойко Андрій Володимирович (Динамо)

Дорецький Сергій Валерійович (Теремно Хліб-2)

Динамо

Заболотний Ігор Сергійович (Любарт Джуніор)

Бойко Андрій Володимирович (Теремно Хліб)

Волчок Олег Вадимович (Фенікс ДПЗ)

Ясінський Сергій Олександрович

Надія

Хавер Юрій Йосифович

Свищ Роман Іванович

Мазур Владислав Ярославович

Лашин Олег Вікторович

Павлюх Іван Юрійович

ТТІ Нововолинськ

Чопанюк Валентин Володимирович

 

Вища ліга

Neris-Авангард

Гринчук Богдан Вікторович (Вокар)

Чепелюк Олександр Ігорович

 

Агромат

Лещук Олександр Миколайович

Мартинюк Олександр Андрійович

Ліщишин Андрій Володимирович (Атлетік М)

Серяпов Олександр Валерійович

Пронцевич Віктор Іванович

Фірко Олександр Петрович

Гаврилов Артем Дмитрович

Борщевич Максим Іванович

Торпедо

Симчук Тарас Васильович

Сташевський Антон Станіславович

Братчик Роман Володимирович

Сироватка Володимир Олегович

ФК Топільно

Коровіцкий Андрій Миколайович

Карпець Олександр Васильович

Колос

Гапонюк Дмитро Володимирович

Левчук Денис Васильович

Енергопроф

 Чернявський Сергій Вікторович (Респект-2)

Шитов Олександр Сергійович (Татрафан)

FC Respect

Лопоха Богдан Анатолійович

Мізюк Богдан Богданович (Любарт)

Атлетік О

Хомяк Дмитро Миколайович

Подгуска Сергій Юрійович

Перша ліга

Надія-2

Соловей Віталій Олексійович (МФК Хорів)

Трикош Сергій Валерійович (МФК Хорів)

Куций Роман Андрійович (МФК Хорів)

Марчук Віталій Анатолійович

Кравчук Богдан Юрійович (Надія-3)

Плісак Павло Павлович (Надія-3)

ФК Мар’янівка

Ващук Владислав Сергійович

Сиротюк Михайло Вікторович

Сосновський Роман Федорович

Тижук Денис Юрійович

Байцим Віталій Віталійович

Ворон Олег Зосимович

Степасюк Віталій Сергійович

Панченко Станіслав Русланович

Курілко Вадим Віталійович

Грель Сергій Олександрович

Решитарський Максим Степанович

Зубко Вадим Михайлович

Олімп

Карпенко Руслан Ахмедович

Бондаренко Юрій Васильович

Костюкевич Роман Володимирович

 

ФК Кум і ко

Румін Олександр

Воробей Роман

Олімпія

Веремій Павло Степанович

Ткаченко Сергій Іванович (Забороль)

Завиднюк Андрій Володимирович

МФК Дім фасадів

Васильчук Володир Володимирович

Блащук Владислав Віталійович

 

Друга ліга

Новатор

Калюга Віталій Олександрович

Шевченко Павло Сергійович

Войчук Павло Анатолійович

Яворський Сергій Михайлович

Атлетік М

Подоба Святослав Володимирович

Абрамович Андрій Сергійович

Приходько Андрій Вікторович

Соколов Дмитро Андрійович

Ліщишин Андрій Володимирович (Агромат)

Рудик Олександр Миколайович

Попович Олег Іванович

Старушкевич Павло Вікторович (Кама-Агро О)

ФК Арсенал

Хамула Олександр Володимирович

Шеремета Тарас Григорович

Kroshu Lutsk

Вознюк Костянтин Васильович (Фенікс ДПЗ)

Кривина Олександр Валентинович (Кременець)

Стебельський Назарій Сергійович

МФК Гранітбудексклюзив

Токарчук Тарас Анатолійович

Бейчук Михайло Олександрович

Луцьктепло

Єфімчук Василь Миколайович

Махновець Віталій Панасович

Вотранс-2 Припять

Євпак Віталій Олександрович

Литвичнук Сергій Степанович

Кух Олег Іванович

Єнін Володимир Володимирович

Любарт Junior

Кузьмич Роман Миколайович (Любарт)

Заболотний Ігор Сергійович (Динамо)

Камаз-Агро Острожець

Старушкевич Павло Вікторович (Атлетік М)

 

 

Третя ліга

ФК Стир

Коваль Владислав Сергійович

Бондарук Назар Юрійович

 

ФК Дежа

Сулік Владислав Володимирович

 

BusMarket Group

Корчук Іван Олегович

Дмоховський Роман Володимирович

Лудзяк Юрій Володимирович

Кузава Роман Васильович

Olam-Kesef Sport

Ільчук Сергій Петрович

Правов Олександр В’ячеслав

ФК Фенікс ДПЗ

Волчок Олег Вадимович (Динамо)

Гапонюк Андрій Валентинович

Мурашко Андрій Олександрович

Вознюк Костянтин Васильович (Крошу Луцьк)

Коханюк Вадим Олександрович

Ольшевський Павло Юрійович

Респект-2

Вакуліч Олександр Сергійович

Чернявський Сергій Вікторович (Енергопроф)

Шігірюм

Папко Тарас Олександрович

Бейчук Дмитро Іванович

Шостак Валерій Петрович

Четверта ліга

Надія-3

Кравчук Богдан Юрійович (Надія-2)

Плісак Павло Павлович (Надія-2)

Мосурець Ігор Володимирович

 

Теремно Хліб-2

Нестерук Владислав Сергійович

Рабський Богдан Павлович

Філіпчук Аркадій Андрійович

Дорецький Сергій Валерійович (Теремно Хліб)

 

Ярд

Чернюк Іван Володимирович

Демедюк Валерій Валерійович

Зуєв Вячеслав Вячеславович

П’ята ліга

ФК Кременець

Кривина Олександр Валентинович (Крошу)

 

Переможна варта

Стернійчук Владислав Валерійович

Федчук Серафим Олександрович

Павлюк Олександр Миколайович

Богонос Назарій Віталійович

Ревуха Андрій Олександрович

Борисов Антон Володимирович

Гірка Полонка

Телешев Олександр Володимирович

Полюх Максим Михайлович

Пась Остап Степанович

Домальчук Олександр Тарасович

ВФБ Груп лімітед

Панасюк Артур Юрійович

Онищук Антон Ігорович

Терещук Леонід Олегович

Птачик Андрій Валентинович

Швед Іван Сергійович

Гетцадзе Бачана Теймуразович

Розмірський Назар Олександрович

Сидорук Станіслав Петрович

Ткачук Андрій Віталійович

Забороль

Гуменюк Віталій Юрійович

Ткаченко Сергій Іванович (Олімпія)

Коляда Владислав Володимирович

Пустовіт Ілля Миколайович

Tatrafan Flexible

Пилипчук Руслан Русланович

Сєргеєв Олександр Сергійович

Парадуха Роман Романович

Шитов Олександр Сергійович (Енергопроф)

 

ФК Штурм Колки

Каразія Дмитро Олександрович

Гонтар Андрій Миколайович

Комида Віалій Олександрович

Поторась Тарас Сергійович

Хапко Владислав Володимирович

 

 

 

 

У таблиці можливі зміни…